Informacje, Wideo

POWIAT. W szpitalu w Oświęcimiu już 28 chorych na COVID-19

W szpitalu powiatowym w Oświęcimiu utworzono s[specjalny oddział dla osób z wirusem SARS-COV2. Na dzień 8 października przebywa w nim już 28 pacjentów. Zobacz materiał wideo.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

20 komentarzy

 1. Zarząd MSM Budowlanka od marca niedostępny dla członków bo się boi koronawirusa a organizuje walne dla ponad 6 tys.członkow w 4 turach na sali około 40m2 więc ilu członków się zmieści aby zachować minimum sanitarne..Czy to walne jest dla wybranych członków i zarządu? słyszałem że jak będzie więcej ludzi to zrobi się na placu przed budynkiem to już jest totalny absurd ze strony zarządu i Rady Nadzorczej .Widać teraz arogancję Zarządu i RN wobec członków .Ludzie w RN poszli tylko po kasę i nic więcej gdyż obecnie to dieta 1300 zł. tj 50% najniższego wynagrodzenia 60% przewodniczący RN i 55% przew.komisji a od stycznia 1400 zł.więc nie zależy im na członkach tylko aby kasa się zgadzała . Trzeba zawiadomić sanepid oraz policję i prokuraturę o narażeniu zdrowia oraz braku wymogów sanitarnych.Najlepiej jak zrobią to walne byłoby odwołanie zarządu i RN.

 2. Szpital Powiatowy zamknięty, chorych przybywa, lekarze w kwarantannie, Policja na ulicach, placach zabaw np SkatePark co uwidoczniono na zdjęciu w tym portalu (oprócz Targu), godziny dla seniorów, ograniczenia weselników. Zarząd MSM BUDOWLANKA wbrew zaleceniom KPRM organizuje Walne Zebranie i to w rozszerzonym składzie bowiem nie wzorem lat poprzednich pragnie „zarazić” wielu członków naraz, organizując jedno zebranie dla Miasta Oświęcim. Mieszkańcy zasobów MSM Budowlanka w Oświęcimiu apelują do Prezydenta Miasta Oświęcim, Starosty Powiatu, Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Policji, Prokuratury o wpłynięcie na Zarząd, Radę Nadzorczą MSM Budowlanka o przełożenie zebrania na inny nawet odległy termin bardziej sprzyjający zdrowiu, niech zaniechają swoje szaleńcze zapędy urzędnicze. Nie można narażać Mieszkańców Miasta. W najbliższych dniach rozważamy skierowanie listu do Gazet, Redakcji telewizji, oraz KPRM.

 3. Co z tego, ze 28 chorych w szpitalu…przeciez oni i tak sa zdrowi a to tylko mistyfikacja oswiecimskich lekarzy, portali internetowych itd w sprawie NEW WORLD ORDER…prawda antyspiskowcy? wy macie internety i jestescie najmadrzejsi…

 4. @Gość – byłem dziś kilku sklepach i na targu po zakupy, mnóstwo ludzi nie przestrzega nowych przepisów o obowiązku noszenia maseczek. Policji – ani śladu. Ciekawe ile mandatów dziś wystawiono? Gdyby traktować zapowiedzi rządu na serio, to budżet państwa dziś tylko można by znacznie podreperować. Co sobie może pomyśleć zwykły obywatel – chyba tylko to: pierniczę, nie noszę.

 5. Oświęcimianie, Wy tak na serio z tą polityką? Niektórzy przecież wręcz ironicznie, wprost śmieją się z tego. Żadna polityka, żadnego kraju nie wyeliminowała epidemii. Nasz rząd tym bardziej nic nie wskóra. Nie ma znaczenia kto by rządził, epidemia i tak by była. Nawet całkowite odcięcie kraju od świata nie dało by gwarancji przeniknięcia patogenu. Musimy to przetrwać, dbać o siebie nawzajem, liczyć na siebie a nie na polityków.

 6. @drogowiec
  dwie twoje wypowiedzi
  „Ludzie, nie dajcie się ogłupiać PiSowskiej propagandzie. Koronawirus to mit. Ludzie w szpitalach pokazywani w TVP i poprzebierani w te śmieszne skafandry to statyści.”

  „W rzeczywistości rząd ukrywał przed opinią publiczną tajne pochówki tysięcy ofiar. A zastraszone pisowskim terrorem media udawały, że nie ma sprawy”

  Zastanawiam się przez chwilę „drogowiec”, ty jesteś idiota, czy prowokator? I czy nosisz czapeczkę z aluminiowej folii czy też nie.
  I myślę, że ty jesteś zarówno idiota, jak i prowokator. Bo tylko ktoś taki może napisać o tajnych pochówkach tysięcy ofiar. Które zostały (te pochówki) skutecznie ukryte, przez ten wstrętny pisowski rząd.
  Drogowiec, pamiętaj, 5G to wynalazek szatana, Ziemia jest płaska, a Australia nie istnieje.

 7. światopoglądopwo Polską rządzą czerwoni ,samitarnie jesteśmy żółci,a najgorsze jest to że jako naród jesteśmy boleśnie ciemni.

 8. Tow. hotin, takiego ministra zdrowia jak Szumowskiego to ze świecą szukać. Dwa dni po stwierdzeniu zarażenia pojechał po karmę dla psów. Jak widać Pan Bóg miał go gdzieś. Nie dość, że pozwolił mu się zarazić, to jeszcze mu rozum odebrał tak jak tobie.

 9. @Normalny
  Nie wiem gdzie ci dawała akuszerka czy akuszer ale widać, że te doświadczenia tkwią w tobie do dziś.

  Odebrałeś już tygodniówkę od Jarozbawa ?

 10. @drogowiec. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej, natomiast Ty to pewnikiem PO lub KODwiec. Tak nawiasem pisząc, to pewnikiem dziadek czy ojciec był w NKWD lub w KBW, a może Ty sam byłeś UBekirm lub zomowcem i strzelałeś do ludzi?
  Tak bardziej poważnie, jak się urodziłeś to akuszerka zamiast w du..ę to uderzyła Cię w głowę i dla tego tak teraz bredzisz 🙂

 11. @masterkosa

  „Propaganda sukcesów rządu, w walce z pandemią (którego to sukcesu tak naprawdę nie było)” – 200 % racji. Rząd chwalił się tym jako mało w Polsce było zgonów w porównaniu z Hiszpanią, Włochami czy Belgią. Bull shit ! W rzeczywistości rząd ukrywał przed opinią publiczną tajne pochówki tysięcy ofiar. A zastraszone pisowskim terrorem media udawały, że nie ma sprawy.

 12. @drogowiec Nie wiem kto Cię edukował, ale dla mnie jesteś trollowym zjebem, który naraża życie innych osób. Nie ma wirusa, to idź na ochotnika do naszego szpitala na otwarty oddział korona wirusowy niedowiarku.

 13. @masterkosa

  100% racji. Rząd zachęcał do nienoszenia maseczek i niezachowywania dystansu społecznego. I teraz mamy.

 14. Propaganda sukcesów rządu, w walce z pandemią (którego to sukcesu tak naprawdę nie było) krok po kroku prowadzi do coraz większej tragedii…

 15. Ludzie, nie dajcie się ogłupiać PiSowskiej propagandzie. Koronawirus to mit. Ludzie w szpitalach pokazywani w TVP i poprzebierani w te śmieszne skafandry to statyści. Prawdę powie wam tylko TVN.

 16. Wszyscy koronosceptycy proszeni są jako wolontariusze do pracy w szpitalu. Nic im przecież nie zagraża. Będę im za to bardzo wdzięczny.

Send this to a friend