Informacje

OŚWIĘCIM. Dręczycielka zwierząt ukrywała się przed policją

Oświęcimscy policjanci zatrzymali poszukiwaną 44 – letnią mieszkankę Oświęcimia. Kobieta ukrywała się w związku z grożącą jej karą więzienia za przestępstwo z Ustawy o ochronie zwierząt.

Od kilku tygodni policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości,  prowadzili czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 44 –letniej mieszkanki Oświęcimia.  Wczoraj (8.10.2020), w efekcie podjętych działań,  policjanci ustalili, że poszukiwana urywa się w jednym z mieszkań na Osiedlu Zasole w Oświęcimiu, w związku z tym dokonali jej zatrzymania.

Kobieta była poszukiwana przez oświęcimski Sąd do odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania nad zwierzętami.  Do popełnienia przestępstwa doszło do w styczniu 2016 roku, kiedy inspektorzy oświęcimskiego Towarzystwa Ochrony nad Zwierzętami wraz z policjantami interweniowali w jednym z oświęcimskich mieszkań, w którym 44 – latka bez jedzenia picia i opieki pozostawiła dwa psy i dwa koty.

Poszukiwana wprost z pomieszczeń dla zatrzymanych trafiła do jednego z zakładów karnych.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. Masterkosa bądź dżentelmenem (że tak po polsku napiszę) i nie wdawaj się w dyskusję z prostactwem. Biedni to prości ludzie, lecz trzeba ich szanować. Cóż zrobić, choroba nie wybiera. Współczesna psychiatria ma naprawdę wiele pracy… Wszak pełno hotinów wokół…

 2. Swoją drogą, rozumiem skąd u ciebie ten afekt do Chwieruta. Jesteście podobnie rozgarnięci.

 3. @oświęcimer

  Oświęcimerze, jak już pisałem:

  Wisi na głównej dlatego, że pewnie jest opłacone…
  Aplikuj na stanowisko to ogłoszenie zniknie z głównej. Nie spełniasz wymagań? Nie ty jeden.

  No i kto tu się ośmiesza?

Send this to a friend