Informacje, Video

POWIAT. Starosta Niedziela i radny Jurzak rozmawiali w TVP3 Kraków

Nie milknie echo związane z atakiem hakerskim w starostwie powiatowym w Oświęcimiu. W poniedziałek 8 marca w studio TVP3 Kraków w Tematach Dnia spotkali się starosta Marcin Niedziela (PO) i radny Jarosław Jurzak (PiS).

Poprzedni artykułNastępny artykuł

16 komentarzy

 1. Pan Jurzak stwiedził chyba, że trzeba zrobić szum bo jakoś blado jest ostatnio z tym lokalnym PiSem i powiedział coś dziwnego, że na temat rzekomego wału firmy która odzyskała dane mówi się w „przestrzeni publicznej/medialnej”. No niestety panie Jurzak niewiele się mówiło i niewiele się mówi. Nie pisze się prawie nic.. Grubo naciągnął pan fakty, chyba że dla PiS przestrzenią medialną i publiczną jest biuro PiS na Śniadeckiego. Gdyby tak a na to wychodzi to gratuluję taniego populizmu. Jak nie ma powodów do zaistnienia to trzeba je jakoś dorobić. Bicie piany stale jest najlepszym sposobem w Polsce żeby pokazać muskuły. Czyżby popularność i atrakcyjność pana Jarosława spadła w PiSie tak bardzo że trzeba było wykonać medialną szarżę, żeby doceniła pani pryncypał?

 2. Już wiemy! Winny jest Jurzak a nie Starosta Bogu ducha winien.Prawda POwczyki?

 3. Jarosław Jurzak tak bardzo jest zatroskany o wydatkowanie publicznego grosza, to może złoży zawiadomienie do prokuratury ws. respiratorów?

 4. Podobno radny Jurzak zapomniał już, że sam głosował za przekazaniem tych pieniędzy?

 5. Zawsze mnie rozczula troska wstajacych z kolan o pieniadze podatników w sytuacji gdy miliardy z naszych podatków są trwonione na : wybory widmo,respiratory widmo,propagandowka kurskiego ,interesy ojczulka z Torunia czy urągajacy wszelkim zasadom nepotyzm partyjny bez wzgledu na koszty .Te wyrzucone badz sprzeniewierzone pieniadze ich nie martwia wogole ale z troska pochylaja sie nad promilem tej kwoty za to wydanej przez politycznego rywala.Wzruszajace naprawde😁😄a jakie szczere i obiektywne.Łzy wzruszenia zalały mi oczy 😄

 6. Mógł przecież zapłacić okup ze swoich,a nie podatników pieniedzmi. Prawda czy fałsz?

 7. Tow. hotin jeżeli posiadacie informację, że Starosta dopuścił się przestępstwa, proszę w te pędy udać się do Prokuratury i złożyć zawiadomienie. Czekam dwa tygodnie, potem zwrócę się do prokuratury z pytaniem czy takowe zgłoszenie miało miejsce. Jeżeli nie nie będzie, to ja zgłoszę, iż niejaki hotin posiada informację na temat przestępstwa i nie chce się nią podzielić z organami ścigania, co jest przestępstwem.

 8. Ja jako @hotin bardzo dobrze znam prawo i prawników tak jak wy POwcy nie potrzebuję opłacać z nie swoich pieniędzy. Natomiast utajnianie firmy kolesia który zgarnął ponad 620 tys. złotych przeznaczonych na remont dróg w powiecie oświęcimskich za przywrócenie danych geodezyjnych i brak nadzoru ze strony Starostwa to przekręt w białych rekawiczkach.

 9. Piąteczek i Jarzak mają jeden wspólny punk: obaj nie powiedzieli nic ważnego.

 10. Hotin nieznajomość prawa szkodzi. Gdyby ujawnił dane ze śledztwa dopuściłby się przestępstwa. No skąd miałbyś o tym wiedzieć. Przecież nie chodziłeś do szkoły bo ci ją spalili.

 11. Nic nie moge powiedzieć dla dobra śledztwa-Marcin N.starosta oświecimski z nadania PO.

 12. Pisiory chyba nie opuszczą 378 odcinka znakomitego serialu tureckiego tvp pt. Więzień miłości?

 13. Oj będzie się działo,oj będzie czego słuchać.Szoda tylko,że POwcy tego nie ogladną,bo to będzie leciało w regionajnej TVP Kurskiego na które to oni nie płacą opłaty abonamentowej.

Send this to a friend