Informacje, Wideo

POWIAT. Starosta Niedziela i radny Jurzak rozmawiali w TVP3 Kraków

Nie milknie echo związane z atakiem hakerskim w starostwie powiatowym w Oświęcimiu. W poniedziałek 8 marca w studio TVP3 Kraków w Tematach Dnia spotkali się starosta Marcin Niedziela (PO) i radny Jarosław Jurzak (PiS).

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

  1. Pan Jurzak stwiedził chyba, że trzeba zrobić szum bo jakoś blado jest ostatnio z tym lokalnym PiSem i powiedział coś dziwnego, że na temat rzekomego wału firmy która odzyskała dane mówi się w „przestrzeni publicznej/medialnej”. No niestety panie Jurzak niewiele się mówiło i niewiele się mówi. Nie pisze się prawie nic.. Grubo naciągnął pan fakty, chyba że dla PiS przestrzenią medialną i publiczną jest biuro PiS na Śniadeckiego. Gdyby tak a na to wychodzi to gratuluję taniego populizmu. Jak nie ma powodów do zaistnienia to trzeba je jakoś dorobić. Bicie piany stale jest najlepszym sposobem w Polsce żeby pokazać muskuły. Czyżby popularność i atrakcyjność pana Jarosława spadła w PiSie tak bardzo że trzeba było wykonać medialną szarżę, żeby doceniła pani pryncypał?

  2. Jarosław Jurzak tak bardzo jest zatroskany o wydatkowanie publicznego grosza, to może złoży zawiadomienie do prokuratury ws. respiratorów?

  3. Podobno radny Jurzak zapomniał już, że sam głosował za przekazaniem tych pieniędzy?

  4. Zawsze mnie rozczula troska wstajacych z kolan o pieniadze podatników w sytuacji gdy miliardy z naszych podatków są trwonione na : wybory widmo,respiratory widmo,propagandowka kurskiego ,interesy ojczulka z Torunia czy urągajacy wszelkim zasadom nepotyzm partyjny bez wzgledu na koszty .Te wyrzucone badz sprzeniewierzone pieniadze ich nie martwia wogole ale z troska pochylaja sie nad promilem tej kwoty za to wydanej przez politycznego rywala.Wzruszajace naprawde😁😄a jakie szczere i obiektywne.Łzy wzruszenia zalały mi oczy 😄

  5. Tow. hotin jeżeli posiadacie informację, że Starosta dopuścił się przestępstwa, proszę w te pędy udać się do Prokuratury i złożyć zawiadomienie. Czekam dwa tygodnie, potem zwrócę się do prokuratury z pytaniem czy takowe zgłoszenie miało miejsce. Jeżeli nie nie będzie, to ja zgłoszę, iż niejaki hotin posiada informację na temat przestępstwa i nie chce się nią podzielić z organami ścigania, co jest przestępstwem.

  6. Piąteczek i Jarzak mają jeden wspólny punk: obaj nie powiedzieli nic ważnego.

  7. Hotin nieznajomość prawa szkodzi. Gdyby ujawnił dane ze śledztwa dopuściłby się przestępstwa. No skąd miałbyś o tym wiedzieć. Przecież nie chodziłeś do szkoły bo ci ją spalili.

  8. Pisiory chyba nie opuszczą 378 odcinka znakomitego serialu tureckiego tvp pt. Więzień miłości?

Send this to a friend