Informacje

POWIAT. Oświęcimska uczelnia rozpoczęła rekrutację na studia

Ruszyła elektroniczna rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 w Małopolskiej Uczelni Państwowej imienia rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji epidemicznej, wprowadzamy rekrutację online, bez konieczności podawania wyników z egzaminów w momencie zapisywania się do bazy elektronicznej przyszłych studentów.

Co to oznacza??

Nie musisz już czekać na wyniki z matury lub egzaminu dyplomowego, by zarezerwować sobie miejsce w naszej Uczelni. Wystarczy, że zarejestrujesz się do bazy kandydatów na studia, a wyniki z egzaminów wpiszesz w późniejszym czasie, po ich otrzymaniu.

W taki sposób już tylko krok będzie dzielił Cię od studiowania na wymarzonym kierunku w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu!

Zarejestruj się więc już dziś! Wybierz interesujący Cię kierunek studiów, a wyniki egzaminu maturalnego lub egzaminu dyplomowego podasz, gdy je otrzymasz! Następnie dostarczysz nam wszelkie wymagane dokumenty. Prawda, że to proste? Nie możesz tego przegapić!

Więcej na www.uczelniaoswiecim.edu.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Jak tam zaczął się ju z wyścig szczurów kogo wyrzucić lub przenieść?
    JUS mi się wydaje że tak…
    Swoją drogą czy nowa pani rektor jest profesorem? ale jaka uczelnia taki doktor…

Send this to a friend