Informacje

POWIAT. Oświęcimska uczelnia rozpoczęła rekrutację na studia

Ruszyła elektroniczna rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 w Małopolskiej Uczelni Państwowej imienia rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji epidemicznej, wprowadzamy rekrutację online, bez konieczności podawania wyników z egzaminów w momencie zapisywania się do bazy elektronicznej przyszłych studentów.

Co to oznacza??

Nie musisz już czekać na wyniki z matury lub egzaminu dyplomowego, by zarezerwować sobie miejsce w naszej Uczelni. Wystarczy, że zarejestrujesz się do bazy kandydatów na studia, a wyniki z egzaminów wpiszesz w późniejszym czasie, po ich otrzymaniu.

W taki sposób już tylko krok będzie dzielił Cię od studiowania na wymarzonym kierunku w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu!

Zarejestruj się więc już dziś! Wybierz interesujący Cię kierunek studiów, a wyniki egzaminu maturalnego lub egzaminu dyplomowego podasz, gdy je otrzymasz! Następnie dostarczysz nam wszelkie wymagane dokumenty. Prawda, że to proste? Nie możesz tego przegapić!

Więcej na www.uczelniaoswiecim.edu.pl

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Jak tam zaczął się ju z wyścig szczurów kogo wyrzucić lub przenieść?
    JUS mi się wydaje że tak…
    Swoją drogą czy nowa pani rektor jest profesorem? ale jaka uczelnia taki doktor…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Send this to a friend