Informacje

POWIAT. Ograniczenie odwiedzin w Szpitalu Powiatowym. Komunikat ZOZ Oświęcim

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną – istotnie zwiększoną zachorowalnością na infekcje wirusowe, Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu wprowadził tymczasowe, całkowite ograniczenie odwiedzin w oddziałach szpitalnych.

– Odwiedziny mogą odbywać się jedynie w celu opieki nad chorym dzieckiem w Oddziale Dziecięcym oraz Chirurgii  Dziecięcej i ograniczone zostają do jednej osoby – czytamy w dzisiejszym komunikacie dyrektora ZOZ w Oświęcimiu, Edwarda Piechulka.

W sytuacjach wyjątkowych ordynator oddziału/lekarz kierujący oddziałem lub osoba upoważniona i lekarz dyżurny może podjąć decyzję o odwiedzinach wyłącznie za jego zgodą.

(Źródło: ZOZ Oświęcim)

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

  1. Do PAD. Na jakiej podstawie opierasz swoją opinię? Posiadasz wiarygodne informację? Jeżeli nie, to w jaki celu siejesz panikę?

  2. Boje się wchodzić na ogólnopolskie strony, bo tam też można spotkać hotina. Tam też jak mu zabraknie argumentów, to wyzywa ludzi od ubeków.

  3. Niestety szpital nie dostanie maseczek, kombinezonów i lekarstw, bo wszystko poszło na moją kampanię w tefałpe.

  4. „Wierzymy, że wszystkim bliskie jest pojęcie przyzwoitości i wzajemnego szacunku, a najlepszym odzwierciedleniem różnic naszych poglądów jest dyskusja. Wszystkie komentarze, które uchodzić będą za wulgarne, obrażające pochodzenie, płeć, religię lub rasę będą usuwane przez Administratorów”.

  5. Hotin uważaj by ze strachu w portki nie narobić. Zapomniałem, że lepszy pan z Żoliborza cię zbawi.

  6. Dlaczego mój edytor poprawia ciągle „hotina” na „choroba”?

  7. Konferencja Episkopatu Polski zaleca w związku z koronawirusem nie korzystanie z wody święconej przy wejściu do kościoła.

Send this to a friend