Informacje

POWIAT. Liderzy Platformy Obywatelskiej przyjechali do Oświęcimia

W poniedziałek 6 grudnia lokalni liderzy z Platformy Obywatelskiej spotkali się ze swoimi wyborcami w Oświęcimskim Centrum Kultury. W spotkaniu uczestniczyli posłowie Dorota Niedziela, Marek Sowa i Paweł Kowal oraz starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut.

Podczas spotkania rozmawiano o wojnie w Ukrainie, o pieniądzach z KPO i bieżącej sytuacji w Polsce.

Foto: www.facebook.com/malopolska.platforma

 

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

17 komentarzy

 1. „Najtaniej, bo w okolicach 30 zł, można nabyć rybę w całości – warto jednak pamiętać, że w tym przypadku karpia trzeba będzie własnoręcznie oporządzić, tracąc około 30 proc. jego wagi. Więcej trzeba zapłacić za karpie patroszone – to wydatek około 40-50 zł. Najdroższą opcją są płaty i dzwonka z karpia, których cena może przekraczać nawet 70 zł za kilogram”.
  Podatniku – smacznego!

 2. @….ja z Doliny Karpia jem i promuje to co moje…. A do okulisty jedz do Zatora….
  W Oświęcimiu rządzi nieudacznik i oportunista wielbiciel czerstwego eurodziadersa ,kolaboranta niemieckiego tuska!!!!
  W tym miescie…już może być tylko gorzej!!!

 3. Na dzień 08-12-2022 w Oświęcimiu są 2 placówki udzielające na NFZ świadczenia okulista. Średni czas oczekiwania to 336 dni: w jednej czeka się na wizytę 307 dni, a w drugiej najbliższy wolny termin jest za 364 dni.

  Kilo dorsza w markecie kosztuje już 50 złotych.

  Masz w związku z tym pisiorze coś do powiedzenia, np. że to wina Tuska?

 4. Klub seniora? Chyba czas złodziei i oszustów z PO się kończy!!!! Nareszcie!!!

 5. Lepiej zajmijcie się rosyjskimi szpiegami w szeregach PiS-u. Niedawno wpadł członek komisji Macierewicza. Wpadł bo spotykał się z Rosjanami – tak podano. Jeden z senatorów pił wódkę z agentem KGB, a mimo to nie wpadł. Pewnie miał porządny parasol. Ten pierwszy pewnie już nie był potrzebny, więc został rzucony na pożarcie. Drugi pewnie spełnia wymagania Putina.

 6. PJCh to może by się zajął wreszcie problemami miasta i mieszkańców. A nie wielką polityką? A może lepiej wysłać go na wiejską? Wtedy coś wreszcie w mieście się zmieni na lepsze…. A do pana reportera proszę informować mieszkańców wcześniej o takich wydarzeniach, z chęcią zadamy tym hipokrytom kilka pytań….

 7. Dobrze że ty się nie wstydzisz kogo popierasz i podpisujesz się z imienia i nazwiska, na FB już tak nie komentujesz 😉
  pozdro 😉

 8. Ho, ho, ho – iluż to nie wstydziło się stanąć do zbiorowego zdjęcia.

 9. Nawet jakby nie było zapłaty do OCK za te 3 godziny, to przynajmniej nie ma takich kosztów jak przy wizytach zbawiciela narodu: obstawy policji, koszty dowozu autokarami „mieszkańców” na spotkania, zamykania ulic itd..

 10. Po tych fotkach mniemam, że reszta tłumu jest na holu. Za mała salka by wszystkich pomieścić ???

 11. Jakie wpływy do budżetu OCK z 3 godzinnego najmu sali w której odbywało się spotkanie PO?

 12. Tym zaprzańcom serdecznie dziękujemy,że do dzisiaj nie mamy KPO,które tak skutecznie dla Polski przez lata blokowali jako Koalicja Obywatelska w EPL-u.

 13. I gdzie jest ta partia „młodych, wykształconych z wielkich miast”?

 14. Ja bym zapytał tych Państwa z PO. Po co chcą dojść do władzy skoro tacy jak oni Peowcy nie interesują się losem biednego np. urzędnika.

 15. Całe 3 godzinne spotkanie poświęcone wrodzonej intelegencji Marka Sowy można streścić w dwóch słowach: ***** ***!

Send this to a friend