Informacje

OŚWIĘCIM. Nieprawdopodobne tempo budowy drogi ekspresowej S1 [ZDJĘCIA]

Budowo drogi ekspresowej S1 nabiera rozpędu. Planowane zakończenie prac powinno zakończyć się w przyszłym roku. GDDKiA opublikowała zdjęcia z postępu prac przy budowie odcinka drogi ekspresowej S1 Oświęcim – Dankowice.

Źródło: GDDKiA

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. Dobra zmiana to naprawdę zlepek geniuszy. Kilka dni temu opublikowano mapę z lokalizacją schronów na terenie Polski. By było ciekawiej ujęli na niej również prywatne schrony. Rosjanie już nic nie muszą robić, wystarczy, że wpiszą koordynaty i mamy pozamiatane. To zakrawa na zdradę Polski i Polaków! Dziennikarze też nie są lepsi, bo co chwilę w mediach pokazują lokalizację i wyposażenie schronów. Cywile w czasie wojny są zapleczem armii. Te barany zrobiły wszystko wróg miał możliwość zniszczenia tego zaplecza.

 2. To nie jest „jakaś informacja”, tylko informacja prawdziwa. Sobie poszukaj. A ponieważ już nikt nie chce kupować polskich obligacji i nie da się więcej pieniędzy pożyczać na rynkach finansowych, rząd poszukuje wszelkich źródeł łatania dziur w budżecie. Z wypowiedzi rzecznika dość jasno wynika, że przekształcenie szast prast – jednym rozporządzeniem – dróg ekspresowych w płatne autostrady, jest jednym z rozważanych obecnie przez rząd rozwiązań. Więc żebyś nie był zaskoczony, gdy nowa, piękna, budowana za unijne środki droga ekspresowa S-1 nagle stanie się dla mieszkańców Oświęcimia odrobinę mniej atrakcyjna. Rozumiesz?
  Roztkliwia mnie twoja głęboka wiara w geniusz dobrej zmiany.

 3. @ dlaczego swoimi chorymi perwersjami dzielisz sie ze wszystkimi na forum? Zacytowales jakis fragment informacji, a pozniej fantazjujesz dalszy ciag…?

 4. Z dziś: Drogi ekspresowe w Polsce mogą stać się autostradami
  „GDDKiA chciałaby ujednolicić sieć dróg szybkiego ruchu – powiedział Piechowiak. – Patrzymy na kraje ościenne. Nigdzie nie występuje takie rozróżnienie dróg szybkiego ruchu. Tylko u nas. To jest zaszłość historyczna – mówił rzecznik GDDKiA”.
  I w ten prosty sposób wszystkie drogi ekspresowe w Polsce staną się autostradami. Po których przejazd będzie płatny.
  I o to chodzi.
  Brawo pis.

 5. Bolusiu – ja, jako szczery Polak patriota, oglądam wyłącznie tvpinfo. Gdzie donoszą: „Narodowy Bank Polski poinformował, że mamy swojego przedstawiciela w Radzie Dyrektorów Wykonawczych Banku Światowego. Został nim Jacek Kurski.”
  No i co ty na to Boluś? Podoba ci się ta nominacja? Bo mi bardzo. Czekam jeszcze na mianowanie polskim przedstawicielem w kwaterze głównej NATO p. redaktor Ogórek. Dlaczego nie? Będzie jeszcze zabawniej.

 6. Na budowie pracują tylko członkowie PiS-u? To tak jak za komuny, gdzie na budowach pracowali członkowie PZPR. Oni też byli fachowcami, ale po WUML-u na których wykładał tow. Jarosław.

 7. Gdzie można znaleźć informacje: o ile mniejszy jest budżet powiatu z powodu „polskiego ładu” i o ile wzrosły koszty utrzymania szkół i innych jednostek powiatu?

 8. Przepudowa starego boiska przy szkole PZS nr 2 Oświęcimiu też na początku szedł „zadziwiająco szybko”. Demontaż, rozbiórka murawy, nowa nawierzchnia i fundamenty budów pod szatnie w ciągu pół roku. I teraz drugi rok stoi takie rozklepisko i nie ma ruchu.

 9. He, he, he – no i co mi zrobicie? Nic mi nie zrobicie. Będę zarabiał za nicnierobienie z milion rocznie albo i dwa. A lud ciemny nadal będzie na nas głosował, he, he, he …

 10. No to Boluś jakie doświadczenie na Kurski w finansach? Był skarbnikiem w klasowym SKO? Już Lenin powiedział, że nawet kucharka może być ministrem. I jak się w naszej pisowskiej rzeczywistości okazuje – miał rację.

 11. Małpa taką tv jak ty oglądasz to za okupacji Polscy nazywali gadzinówa ,zresztą tam pracują sami potomkowie do osicieli tzw tw .

 12. Na przykład pisowski fachowiec Jacek Kurski. Z kwalifikacjami: umiejętność robienia kłamliwej, chamskiej i bezczelnej propagandy. Dziś właśnie został przedstawicielem Polski w Banku Światowym.

 13. I niech mi ktokolwiek tutaj napisze,że fachowcy z PiS-u nie potrafią zmieniać Polskę na lepsze!

Send this to a friend