Informacje

POWIAT. Koronawirus w szpitalu powiatowym w Oświęcimiu

W związku z potwierdzeniem jednego przypadku zakażenia koronawirusem (Covid-19) na Oddziale Chorób Wewnętrznych I, oddział ten zostaje zamknięty na okres około dwóch tygodni – informuje Szpital Powiatowy w Oświęcimiu.

Wstrzymane zostają planowe przyjęcia na wspomniany oddział. Pozostałe oddziały wewnętrzne II i III funkcjonują bez zmian.

Sytuacja może ulec zmianie. Informacje na bieżąco będą aktualizowane na stronie internetowej szpitala i Powiatu Oświęcimskiego.

Powiat Oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. – każde pieniądze powinny być kierowane teraz na walkę z wirusem odpowiednie wynagrodzenia powinny mieć pielęgniarki, pracownicy socjalni szpitali , ratownicy medyczni , i lekarze to teraz jest priorytetem na pierwszym planie bo za niedługo medyków może zabraknąć w naszym państwie –

 2. Co tam covid . Covida nie ma. Grunt to że rząd dał sobie ogromne podwyżki i tym sposobem w pewnym stopniu zabezpieczył się na przyszłość . A zwykły człowiek musi jakoś przeżyć może się uda ?

 3. Jesteście wszyscy nakręceni tym covidem jak spirala w starym zegarku.
  Rozumiem jakby to był wirus ebola, ale siać taką panikę przez koronawirusa?
  Większość procedur jest zupełnie nie dla ludzi, lecz przeciw.

 4. W ciągu 24h. Sami na siebie kręcimy bat. Koronowesela czas zacząć, wszak weekend. W oświęcimskim powiecie pewnie „pęknie” 300. Chwalić się nie ma czym.

 5. wciągu 12 h w małopolsce przybyło kolejne 184 osoby zakażone czyżby na pewno powiat był strefą zieloną ?

 6. Ale przecież powiat Oświęcimski jest już w obszarze zielonym -nie ma żadnych zakażeń a tu jakieś zakażenie .

 7. Dlaczego jak w Szpitalu wykryli 1 przypadek to zamknęli oddział a jak w Urzędzie są już minimum dwa wykryte to się milczy?

Send this to a friend