Informacje

POWIAT. Burger King otworzy pierwszą restaurację w Oświęcimiu

Burger King otworzy pierwszą restaurację drive thru w Oświęcimiu. Grillowane na ogniu burgery można będzie zjeść przy ul. Marii Konopnickiej.

Standardowa restauracja Burger King typu drive thru to budynek o powierzchni prawie 400 m kw., z 68 miejscami siedzącymi i okienkiem dla zmotoryzowanych. W restauracji znajdować się może również plac zabaw dla całych rodzin.

Założony w 1954 roku BURGER KING® jest drugą co do wielkości siecią restauracji typu fast food na świecie. BURGER KING® – HOME OF THE WHOPPER®, działa w około 15 000 miejsc, obsługując przy tym ponad 11 milionów klientów dziennie w blisko 100 krajach.

kliknij, aby powiększyć

red.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

23 komentarze

 1. Kufa rewelacja.Woopery sa eleganckie.
  W kwestii hamburgerow BK bije na łeb McD.
  Nie sa to rzecz jasna najlepsze hamburgery jakie sie jadlo ale zdecydowanie najlepsze wsrod fastfoodowego mainstreamu.
  Jaram sie 😉

 2. Nie chce tu robić reklamy, ale prawdziwego, ogromnego i o dziwo zdrowego burgera mamy już w Oświęcimiu na Królowej Jadwigi. Wczoraj spróbowaliśmy pierwszy raz i już wiem, że nie ostatni.

 3. Szanowny Panie Pawel wkładek do bułki z całomielonych zwierząt nie jadam. Smacznego !

 4. Zapewne będziesz pierwszy, który sporządzi listę kolejkową po pierwszego darmowego burgera.

 5. A może byście szanowni Komentatorzy Pana ADMINISTRATORA red. podsumowali, napisał artykuł piękne foto a drona walnął tylko zapomniał napisać np. kiedy otwarcie, całkowity brak profesjonalizmu dziennikarskiego.

 6. Kfc, md i bk – wszystkie won z Oświęcimia. Nie będą nam tu młodzieży burgerowić! Tylko flaki dla Prawdziwych Polaków!

 7. Czas chyba pomysleć o otwarciu w Owięcimiu Kliniki Leczenia Otyłosci…bo grubasów przybywa w zastraszającym tempie, zwłaszcza u młodzieży….

 8. Oświęcimski nieregularnik Chyba nie sądzi Pan że europejscy Oświęcimianie pójdą do Polskiej pierogarni, czy na bigos? Na facezbooku będą się chwalić, że byli na bigosie?

 9. Korpo daje paciorki tubylcom. Czy nikt nie zauważył, że sztandarowa inwestycja czasów komisarza Chwieruta McDonald powstał na zadupiu do obsługi ruchu tranzytowego? A jego odwieczny wróg na przeciwko tego zadupia? Kiedy coś dla mieszkańców?

 10. Pisałem o ludziach jedzących flaczki bez picia wódki. Czy ja użyłem słów „Polak, patriota” ?

 11. Coraz bardziej skłaniam się do poglądu, że wpisy internetowe powinny być możliwe tylko pod prawdziwymi danymi piszącego. Technologicznie nie ma z tym problemu. No a jeżeli ktoś koniecznie chce się publicznie ośmieszać to dlaczego mu tę możliwość odbierać ?

 12. @Czesław – wyobraź sobie, że są też tacy pijący wódę nawet bez flaczków. Czy można ich nazwać Polakami? Patriotami? Jak najbardziej – tak!

 13. @Prawdziwy? Wyobraź sobie, że są ludzie jedzący flaczki bez pół litra. Może trzeba zmienić znajomych.

 14. Burgery są ulubionym pożywieniem naszych tłustych amerykańskich przyjaciół, a skoro Prawdziwi Polacy z oczywistych powodów politycznych dostają drgawek na widok gefilte fish, warników, presskopfu, flamique à porions, a nawet knedliczków i puddingów, zostają nam tylko nasze wspaniałe rodzime patriotyczne flaki zapijane ćwiartką wódki. Dlaczego więc Chwierut nie otwiera w Oświęcimiu flakowni z wyszynkiem? Ponieważ nie jest prawdziwym Polakiem?

 15. Co maja wspólnego kremówki i PiS ?Jestes mądra/y wyjaśnij jak ci umysł na to pozwoli ,jak masz poleć daruj sobie ,idź do lekarza daj się zdiagnozować ,na ingerencje lekarza nigdy nie jest za późno

 16. Cudownie! Wręcz wspaniała wiadomość! Nasze miasto rozwija się błyskawicznie.

 17. Ja ostatnio zwariowałem na punkcie „Rodzinnej Pierogarni u Mamusi” przy ul. Dworcowej w Oświęcimiu. Prawdziwa, ukraińska kuchnia, dawno tak smacznie nic mnie nie zaskoczyło.

Send this to a friend