Informacje, Wideo

POWIAT. Budowa obwodnicy Kęt z lotu ptaka

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego przebieg prac przy budowie obwodnicy północno-zachodniej Kęt.

Zdjęcia do filmu powstały początkiem czerwca. Obecnie wiadukt na linii kolejowej 117 jest już ukończony a ruch kolejowy powrócił do normy. W tym miejscu przypominamy i prosimy o zachowanie ostrożności w obrębie przejazdów kolejowych!

Już niebawem, gdy zakończy się montaż urządzeń kanalizacyjnych w obrębie wiaduktu, rozpocznie się budowa ronda w ciągu ul. Sobieskiego. Będziemy informować Państwa na bieżąco o postępie prac. Zapraszamy również do sprawdzania zakładki dziennik budowy na podstronie INFO >> Multimedia >> Dziennik budowy >> Budowa obwodnicy północno-zachodniej Kęt >> gdzie będą pojawiać się kolejne materiały wideo związane z budową drogi.

Źródło: www.kety.pl

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. Wszyscy walczą o wyprowadzenie ruchu poza centrum miast, poza jednym obywatelem, który wie lepiej co dobre dla mieszkańców. Pisowcy niestety tak mają. A może nikt z twojej rodziny nie dostał posady przy budowie obwodnicy?

  2. Coś w Kentach budują. Zapewne Niedziela załatwił, a Januszkowi wypieli ……….

  3. Nie mam zamiaru jechać do Starej Wsi a potem do Suchego Potoku by potem wrócić do Kęt. Nie wszyscy jadą do Bielska lub Żywca. Zaczynasz kombinować jak koń pod grę.

  4. Wszystko co jedzie z Oświęcimia na Bielsko (dalej na Żywiec lub Cieszyn) – przeniesie się na S-1. A w kierunku z Kęt na Wadowice pojedzie jak dotąd wschodnią obwodnicą Kęt. Po co więc – cytując przedmówcę „kurłłłłłaaaaaaa” – Kętom obwodnica zachodnia? Nie mam pojęcia. Po zbudowaniu S-1 droga DW 948 będzie obsługiwać tylko ruch lokalny i dojazdowy z wsi typu Malec. W takie sytuacji małe miasteczko jakim są Kęty nie potrzebują pełnego ringu, jak i inne małe miasteczka w Polsce, przez które nie przebiegają ważniejsze drogi. Budowa takich niepotrzebnych obwodnic to olbrzymie koszty i betonowanie dziesiątków tysięcy kilometrów kwadratowych ziemi, pól uprawnych, itd. Czy Wilamowice powinny mieć pełną obwodnicę? Bez przesady.

  5. Obywatelu to w Kętach nie ma firm? Do nich też trzeba dojechać. Inna sprawa, że wszyscy jadą od strony Mysłowic czy Bielska-Białej. Zjadą w Starej Wsi i dalej przez centrum Kęt. Każde miasto powinno mieć obwodnicę dla ciężkiego transportu.

  6. każda dodatkowa droga na wagę złota kurłłłłłaaaaaaa

  7. Zastanawiam się, czy ta nowa obwodnica Kęt będzie miała sens, gdy ukończona zostanie budowa równoległej S-1, który przejmie większą część ruchu tranzytowego z DW 948?

Send this to a friend