Informacje, Wideo

POWIAT. Arcyciekawa rozmowa z Markiem Sową w Radiu RMF FM

Marek Sowa, poseł Platformy Obywatelskiej i wiceprzewodniczący klubu Koalicji Obywatelskiej, mieszkaniec ziemi oświęcimskiej gościł w Porannej rozmowie w radiu RMF FM.

Dziennikarz Robert Mazurek rozmawiał z posłem Markiem Sową o liderze Platformy Obywatelskiej, który stracił na trzy miesiące prawo jazdy, o sytuacji na granicy z Białorusią, o obowiązkowych szczepieniach, o legalnej aborcji, o małżeństwach homoseksualnych i krzyżu w sejmie. Zobacz całą dzisiejsza rozmowę:

Źródło: youtube.com / RMF24

Poprzedni artykułNastępny artykuł

14 komentarzy

 1. jurek w ubiegłym będąc na targu w mieście słysze kłutnie podchodze poseł sowa twierdził że pis odebrał węgiel górnikom dobrze że mu inidałem mu w pysk jestem emerytowanym górnikiem sowa poseł ciele nie oblizane

 2. O cokolwiek nie zapytasz klub ma takie zdanie, przewodniczący tak nie powiedział, niby zdanie odrębne ma każdy ale linia partii jest jednolita. Jak gruppenführer WOLF z pewnej powieści. Każdy udaje że ma inne zdanie ale do wypracowanego konsensusu nikt się nie przyznaje? To nie ja, to oni.
  ps. Ruchu Stu, lista AWS, SKL, PO, Nowoczesna, klub Platforma Obywatelska – Koalicja Obywatelska. Coś pominąłem? Co w tym arcyciekawego? Politykier jakich wielu.

 3. Skoda Gadać. Poziom lania wody w Platformie się podnosi. Spowodować to może zatonięcie.

 4. Prawdziwy geniusz. Teraz już wszystko jasne, dlaczego jest regularnym gościem w starostwie powiatowym i urzędzie miasta w Oświęcimiu.

 5. Program wyborczy PO od 6 lat…jeb…PIS i Wypier…..ć . Elyta intelektualna,heheheh

 6. Jak wy w ogóle możecie słuchać takiej wściekle lewackiej stacji?

 7. @Katarzyna A jaką władzę byś chciała? Co Ci potrzebne? Wyjście z uni, darmowe skrobanki, praca do 75 roku życia, a może emerytura bez pracy? Ciekaw jestem.

 8. Poseł, który boi się powiedzieć cokolwiek. Jaki w tym PO musi być terror. Dramat. Oni by chcieli rządzić, ale nie wiedzą jak. Krytykują PIS, ale recepty żadnej nie mają. Swoich bronią jak niepodległości, aby tylko nie stanęli przed sądem, a zwykły Polak już dawno byłby po procesie. Oj słucha się tego strasznie.

 9. No coz mam powiedzieć. Płakać się chce jak słucha się opozycji! Na kogo głosować żeby pisiorow odsunąć od władzy

 10. Nieźle trzymają za morde w tym PO. Przychodzi typ do radia i nie potrafi sam odpowiedzieć na pytanie. Albo milczenie albo yyyy, eee, alee zarząd podjął taką decyzję…. Dramat.

 11. Pan Sowa jest baronem Platformy Obywatelskiej w powiecie oświęcimskim. Każda decyzja prezydenta i starosty jest autoryzowana u byłego marszałka województwa małopolskiego. Takie mamy kadry po obu stronach barykady.

 12. Rozmowa z każdym członkiem totalnej opozycji
  jest bardzo ciekawa, bo w PO są sami mądrzy ludzie.

Send this to a friend