Informacje

OŚWIĘCIM. ZUS zamyka salę obsługi klientów

W związku z sytuacją epidemiczną sala obsługi klientów w siedzibie Inspektoratu ZUS w Oświęcimiu przy ulicy Chopina 13 jest zamknięta, do odwołania.

Wnioski oraz dokumenty będzie można złożyć bez osobistego kontaktu z pracownikiem do specjalnej skrzynki na dokumenty.

Bezpośrednia obsługa klientów możliwa jest w Oddziale ZUS w Chrzanowie i podległych mu jednostkach terenowych:

Zachęcamy także do załatwiania spraw w ZUS bez wychodzenia z domu.

Jesteśmy dostępni przez internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS oraz w kontakcie telefonicznym. Do dyspozycji Państwa jest ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00 dostępna w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7:00–18:00.

ZUS Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. Może w końcu podają realny nr telefonu z Oświęcimia lub

  Kierują do zamkniętego oddziału

 2. @Obywatel

  Pełna zgoda. Wszystkiego nie da się wyjaśnić nieudolnością Chwieruta. Państwo radni z PiSu wszystkich szczebli – podciągnijcie gacie i weźcie się wreszcie do roboty, zanim nam pół Starego Miasta legnie w gruzach.

 3. Ci w Zusie jak już rano wstają to są już zmęczeni a petent podobnie jak w Polskich przychodniach jest wrogiem nr 1. pisze:

  Rodzic

 4. A ja oczekuję interwencji radnych pis w sprawie nieudolności i bezczynności nadzoru budowlanego podległego pisowskim władzom wojewódzkim w Krakowie dot. rozpadających się kamienic ruin na rogu Dąbrowskiego i Placu Kościuszki. Ile trwa już ta sytuacja 3, 4 lata? Jeśli radni pis wypichcą list otwarty, chętnie się podpiszę.

 5. Wadowice i Sucha w żółtej strefie ale tam ZUS jakoś może pracować a w Oświęcimiu nie.

  Oczekuję natychmiastowej interwencji władz miasta i posłów ziemi oświęcimskiej. Odpowiedzialni za ten bałagan powinni być pociągnięci do odpowiedzialności.

 6. Dlaczego ZUS jest otwarty w Chrzanowie, Olkuszu, Suchej i Wadowicach, a w Oświęcimiu nie? Tam nie ma wirusa?

 7. Bo tak łatwiej i wygodniej nie będą petenci chodzić i zawracać głowy a telefon się odłoży że niby zajęty i tak można pracować!

Send this to a friend