Informacje

OŚWIĘCIM. Znamy wszystkich kandydatów PiS w wyborach do Sejmu i Senatu z okręgu nr 12

Prawo i Sprawiedliwość bardzo długo czekało z publikacją pełnej listy swoich kandydatów do Sejmu RP z okręgu nr 12 oraz kandydata do Senatu. Zobacz pełną listę.

Lista kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu w okręgu „12”
1. Rafał Bochenek
2. Mariusz Krystian
3. Iwona Gibas
4. Łukasz Kmita
5. Filip Kaczyński
6. Marek Polak
7. Władysław Kurowski
8. Krzysztof Kozik
9. Danuta Kawa
10. Beata Nadzieja – Szpila
11. Sławomir Hajos
12. Małgorzata Sikora
13. Stanisława Kasprzycka
14. Krzysztof Kasperek
15. Ewa Kołacz
16. Jarosław Jurzak

Kandydat do Senatu to Andrzej Pająk’

Poprzedni artykułNastępny artykuł

40 komentarzy

 1. Tyle narzekacie,a może wreszcie trzeba głosować nie na pierwsze miejsca na liście i ciagle na tych samych ,ale dać szanse tym skromniejszym,ale o wiele lepszych z dalszych miejsc.

 2. Na pasku telewizji publicznej pokazała się informacja o paraliżu zachodniej Europy przez emigrantów. Zapomnieli dopisać, że wzorem Łukaszenki nasze MSZ wydało już około 250 tysięcy wiz, co potwierdzają zachodnie służby. Nie na darmo Białorusini i Chińczycy szkolili nasze służby.

 3. Święta prawda obiecać można gruszki na wierzbie a gdzie wcześniej byli przez 2 kadencje

 4. Pierw trzeba dać podwyżki ludziom przed wyborami !!! a potem zbierać głosy !!!

 5. Natura – to nieprawda, był Mazowiecki, Kuroń, Gieremek, pokolenie ludzi wykształconych i uczciwych. Coraz bardziej później niestety zastępowanych przez prostaków, chamów i karierowiczów. Ale kogo to wina? Nas właśnie, wyborców, którzy bezmyślnie oddawali swój głos na polityków typu Krzaklewskiego, „bo miał ładną buzię”, więcej i bardziej arogancko krzyczał lub obiecywał większy socjal. Zresztą połowie Polaków po prostu nie chciało się chodzić na wybory, głównie z lenistwa, lub wychodzili z założenia, że „wszyscy politycy są tacy sami”.
  A wcale nie są.
  Ideałów oczywiście nie ma, ale są lepsi i są gorsi. To tym razem wybierzmy przynajmniej tych choć trochę lepszych.

 6. każda partia polityczna obieca przed wyborami manne z nieba . a po wyborach będzie tak samo a może jeszcze gorzej . będa mieć tylko dobrze ludzie przy korycie zabezpieczeni finansowo na wiele lat . nie ma ludzi polityków pracujących dla idei czy martwiący się o innego człowieka

 7. Jeżeli PiS chce oprawić wyżywienie musi przywrócić kuchnie w szpitalach. Inaczej nic z tego nie będzie. Pierwszy problem to czas dostawy posiłku do szpitala. Drugi to komunikacja z dietetykiem. Nikt mi nie powie, że firma dostarczająca posiłki jest w stanie w szybkim tempie zmienić jadłospis i na czas dostarczyć właściwy posiłek. Do szpitala trafiają pacjenci z różnymi problemami żywieniowymi i o różnych porach dnia. Kuchnie przyszpitalne bardzo szybko na to reagowały.

 8. W psychiatryku hotinie wymagają dostarczenia strzykawek? Coś ci się popinkoliło.

 9. W ramach kampanii wyborczej PiS wymyślił „Dobry posiłek” w szpitalach. Ja się pytam gdzie byli do tej pory? Rządzą już tyle lat i na to nie wpadli. Ciekaw jestem czy po wyborach ten pomysł wprowadzą w życie. Oby tylko nie skończyło się jak z obiecywanymi mieszkaniami i Izerą.

 10. ciekawe kto ich wprowadził na listy ? Może to chlebuś zebrał przy sobie pisowską „drużynę ?
  Z jakiej parafii tu przyszli ?
  Oświęcimianie, opamiętajcie się ! W naszym mieście trzeba posprzątać po kaczorniku !

 11. Politycy PISU są żałośni nawet swiętości kościoła nie potrafią uszanować tylko ustawiają banery przed kościołem. Totalny obciach i żenada.

 12. Dziwne że na listach zabrakło najlepszego prezesa menedżera lotnisk w Polsce niejakiego Włoszka.

 13. Ciekawy ten baner: „Darmowe to!”, „Darmowe siamto!”, „Darmowe owamto!”. I jeszcze darmowe „800+”.

  Ja myślę, że dla absolutnej pewności wygranej można by coś jeszcze dorzucić, obietnicę: darmowego jedzenia, darmowego mieszkania, darmowych wakacji, darmowego piwa, ewentualnie nawet darmowego wszystkiego. A jeśli to wszystko pis ludowi obieca, zwycięstwo wyborcze będzie miał pis w kieszeni.

  W efekcie w Polsce zapanuje ustrój nieznany dotąd w historii świata. Ani to komunizm, bo w komunizmie prawie wszyscy jednak pracują. Ani też rzecz jasna kapitalizm. W tej wizji kupowania głosów poprzez masowe rozdawnictwo:
  – rządzić mają opływające w dostatki pisowskie elyty, którym „te pieniądze po prostu się należą”
  – korzystać z wydzielanego przez rząd socjalu mają tłumy zadowolonych wyborców pis, na masie różnego rodzaju zasiłków
  – a żeby wszystko od razu nie pierdyknęło, pracować na to ma cała reszta, za najniższą krajową, czyli za morawiecką miskę ryżu.

  Poza tym będzie bardzo patriotycznie, a jeśli ktoś zacznie na coś narzekać, to winni będą wrogowie albo zdrajcy.

  Czegoś takiego nigdy jeszcze w dziejach nie przećwiczono, co nie znaczy, że nie może się udać. Bo Polak potrafi.

 14. Kto to jest ?- teraz ich widze a wcześniej gdzie byli – kto jest z Oświęcimia

 15. I jak tam, pisiorki? Brak chętnych do obrony decyzji kadrowych prezesa? Że Mejza i ten drugi to np. uczciwi patrioci, albo coś w tym stylu?

  Dorzucę jeszcze Kukiza: jeszcze w lutym premier Morawiecki przyznał ekstra jego fundacji z budżetu 4,3 miliona złotych na „propagowanie okręgów jednomandatowych”.

  A potem nastała cisza.

 16. „Doradca prezydenta Andrzeja Dudy, Andrzej Zybertowicz skomentował obecność na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości Roberta Bąkiewicza. – Nigdy bym nie umieścił go na listach wyborczych – powiedział”

  Nie tak jeszcze dawno Bąkiewicz wykrzykiwał: „Nam chodzi o zniszczenie demokracji” i „PiS pełza przed Żydami.

  Więc dobrze się czujecie?

 17. Psie – Mejza to jednak inna liga. Gdyby nie immunitet powinien siedzieć w kryminale. Oszukiwanie rodziców chorych na raka dzieci rzekomo cudowną terapią u znachorów w Meksyku – to są wasze pisowskie kadry?

 18. Do tej sejmowej bandy patokatolickich fanatycznych skrętów i złodziei Pisowskich jeszcze tylko Jurzaka brakowało- specjalisty od zamykania szkół ( patrz Chełmek)

 19. Z Oświęcimia jest Paweł Kobielusz, Monika Szymeczko oraz Maciej Klima. Może jeszcze Konferencja dorzuci kogoś.

 20. @… Kołodziejczak, Giertych, Shostak, Jakira, Myszka Agresora dwóch nazwisk…

 21. Ooogromny plakat „Mateusz Krystian” razem z Beatą Szydło ustawiony centralnie przed wejściem do kościoła św Maksymiliana na Osiedlu.
  Co jeszcze?
  Jaką agitką ks proboszcz nas uraczy?
  Może wielki baner – Bóg wskazujący na karcie wyborczej na kogo głosować?

 22. Zastanawiam się, czy dla wyborców PiS jakiekolwiek znaczenie mają takie pojęcia jak uczciwość, moralność, przyzwoitość, czy też ważna jest tylko wola prezesa, który wie lepiej?
  Jak można wstawiać na listy wyborcze PiS osobników pokroju Mejzy czy Bąkiewicza? Nie rozumiem tego. Czy to jest sygnał, że ludzie bez względu na to jakie świństwo robimy i tak na nas zagłosują, bo wypłacimy im socjal i ogłupimy propagandą? O to chodzi? To taki test?

 23. No Kościół znów w polityce.
  Laweta z Szydło pod kościołem Maksymiliana w Oświęcimiu.
  Proboszcz wyraził zgodę?
  Ciekawe jakby 20 osób przyszło na mszę w koszulce Lewicy?

 24. Nowa pisowska minister zdrowia potrąciła rowerzystę jadąc terenową toyotą land cruser. Oczywiście to nie jest jej samochód, ponieważ według oświadczenia majątkowego kobita nie ma nic i jest biedna jak mysz kościelna.

  Zupełnie jak pewien znany oświęcimski radny pis, miłośnik czarnych wypasionych bmw-ic.

 25. Gdzie kandydat z Oświęcimia? Dlaczego PiS i PO nie byli w stanie zgłosić kandydata? Nie godzę się aby oswiecim reprezentowany był przez Kety, Bobrek, Wadowice, Brzeszcze, czy Pcim!

 26. Dwie wielkie partie nie znalazły nawet pośledniego miejsca dla żadnego z oświęcimian.

Send this to a friend