Informacje

OŚWIĘCIM. Zatrzymanie poszukiwanego 36-latka

Oświęcimscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 36 – letniego mieszkańca Chełmka. Został rozpoznany, pomimo założonej na twarz maseczki ochronnej. Mężczyzna odpowie również za przestępstwo narkotykowe.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek (01.05.2020) na ulicy Nojego w Oświęcimiu. Tuż po godzinie 20.00 policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, pilnując bezpieczeństwa  w rejonie Osiedla Chemików, zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę, który rysopisem pasował do 36 – letniego mieszkańca Chełmka, poszukiwanego od kilku miesięcy przez chrzanowski sąd do odbycia kary za przestępstwo przeciwko mieniu. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do legitymowania. Mężczyzna został zobowiązany do odsłonięcia twarzy i przedstawienia dokumentu tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji 36 – latek został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji.

Zatrzymany odpowie również za przestępstwo narkotykowe, gdyż podczas jego przeszukania mundurowi ujawnili, woreczek z amfetaminą. Środek odurzający został zabezpieczony, a zatrzymany wprost z policyjnej celi trafił do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi kolejne pół roku.

Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. @kryptoreklama
    Bo Radek umie robić „lans”. Jak to było w piosence: „Wiatry wieją, drzewa szumią, ci umieją, tamci umią”. Radek umie wszystko. Wyssał to z mlekiem swej politycznej mamy – Beatki 27:1. Absolutny geniusz w dziedzinie zarządzania lotnictwem. Od czasu, gdy pierwszy raz zobaczył samolot w książeczce z serii „Poczytaj mi Mamo”. Takie ma kwalifikacje zawodowe. Zaś a propos pana przestępcy – narkomana, to sami widzicie, że maski nic nie dają. Ani przed wirusem, ani przed policją, nie chronią.

  2. Dlaczego Włoszek reklamuje się za pieniądze publiczne? Przecież wiadomo, że lotniska są zamknięte.

Send this to a friend