Informacje

OŚWIĘCIM. Wstrzymanie przyjęć na oddziały neurologiczny i ginekologiczno-położniczy

30 listopada dyrekcja Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu zdecydowała o wstrzymaniu przyjęć na oddziały neurologiczny i ginekologiczno-położniczy. Decyzja obowiązuje do odwołania.

– W stanach ostrych należy kierować się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego – poinformował dyrektor placówki Edward Piechulek.

Przyjęcia na ginekologii i położnictwie, z wyjątkiem porodów i stanów nagłych, zostały wstrzymane w związku z utworzeniem w powiatowej lecznicy oddziału dla pacjentów chorych na Covid-19.

Z kolei wstrzymanie przyjęć na oddział neurologiczny to konsekwencja wykrycia tam ogniska zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

W związku z wystąpieniem ognisk zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 24 listopada br. dyrekcja lecznicy wstrzymała przyjęcia, planowe i ostre pacjentów do oddziałów chorób wewnętrznych oraz przyjęcia pacjentów do planowych zabiegów chirurgicznych.

powiat oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł

3 komentarze

  1. No tak, teraz na położnictwo pacjentki mają najbliżej do Pszczyny.

  2. Powiem inaczej głupiś?- nie szczep sie- Daj szanse naturze wyeliminowac swoje geny z puli ludzkości.Jestem jak najbardziej za, tylko nie płacz potem lekarzowi czy dyspozytorowi w mankiet jaki głupi byłeś.Bądź konsekwentny i olewaj zdobycze medycyny do końca.Nie zabieraj miejsca w szpitalach ludziom rozsądniejszym od siebie,którzy nie mają szansy na planowe zabiegi.

    TYCH KOMPLETNIE ODMÓŻDŻONYCH „ARGUMENTÓW” ANTYSZCZEPIONKOWCÓW NIE DA SIE PO PROSTU SLUCHAĆ NA TRZEŹWO.. 🙂

    Od razu widać z kim ma sie do czynienia 🙂

Send this to a friend