Informacje

OŚWIĘCIM. W środę Mistrzowie Polski w hokeju na lodzie spotkają się z kibicami

Drużyna Re-Plast Unia Oświęcim po 20 latach została Mistrzem Polskiej Hokej Ligii.  Spółka Oświęcimski Sport, Towarzystwo Hokejowe Unia Oświęcim i Prezydent Oświęcimia zapraszają na Spotkanie z Mistrzami, które odbędzie się w środę, 17 kwietnia, o godzinie 20 w hali lodowej przy ul. Chemików 4. W programie obok prezentacji zawodników i pucharu będzie też możliwość otrzymania autografów od mistrzów. Każdy, kto przyjdzie na spotkanie otrzyma pamiątkowe zdjęcie złotej drużyny. Zagra Krzywa Alternatywa, a zgromadzeni będą mogli zobaczyć grę dziecięcych drużyn hokejowych. W hali lodowej będzie czynny sklepik z gadżetami klubowymi. Organizatorzy zadbają też o gastronomię. Do hali lodowej będzie można już wejść już od godziny 19. Otwarte będą jedynie wejścia od strony ulicy Szustera i ul. Chemików.

Świętujmy wspólnie to wspaniałe zwycięstwo naszej drużyny hokejowej i zdobycie przez nich tytułu mistrza Polski. Nie może Was tam zabraknąć!

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Witam serdecznie. wydaje mi się że nie ma w Oświęcimiu ulicy Leszka Szustera.Znalazłem Eugeniusza Szustera. drobny błąd,może nieistotny,ale jednak.Pozdrawiam

Send this to a friend