Informacje

OŚWIĘCIM. Prezydent Janusz Chwierut dziękuje hokeistom, kibicom i sponsorom

Po dwudziestu latach tytuł mistrzowski powrócił do Oświęcimia, to ogromna radość i duma. To jeden z najważniejszych dni dla oświęcimskiego hokeja. Biało-niebiescy przerwali hegemonię GKS-u Katowice. Zespół pokazał piękną grę, klasę, waleczność i determinację, co ostatecznie przełożyło się na wygraną. Przez ostatnie lata, wspólnie ze sponsorami, szczególnie z firmą Re-Plast konsekwentnie budowaliśmy drużynę, wierząc w sukces. Zrobiliśmy to! Odzyskaliśmy mistrzostwo, a biało-niebiescy będą reprezentować Polskę w Hokejowej Lidze Mistrzów. Sukces zdobywa się ciężką pracą. Tegoroczne play off przejdą do historii, z uwagi na dramaturgię. Zwycięstwo w siódmym meczu z Cracovią, pokonanie odwiecznego rywala GKS-u Tychy czy wreszcie złota bramka w dogrywce w siódmym meczu z Katowicami. Dosłownie wyrwaliśmy ten mistrzowski tytuł. Tym większa nasza radość i satysfakcja.

Dziękuję drużynie za wspaniałe emocje, ekscytujące widowisko, za to że daliście z siebie wszystko, by sięgnąć po najwyższe trofeum. Gratuluję tytułu mistrza Polski. Gratulacje kieruję też do trenera i całego sztabu szkoleniowego.

Sponsorom dziękuję za wieloletnie wsparcie klubu, który mógł się rozwijać i patrzeć w przyszłość. Kibicom dziękuję za wyjątkową atmosferę na trybunach podczas rozgrywek, za frekwencję i doping!

Oświęcim jest dumny z tego zwycięstwa! Mistrz, mistrz Oświęcim!

Janusz Chwierut

Prezydent Oświęcimia

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. @ Obywatel

    A teraz, jeszcze raz, tym razem na trzeźwo powiedz co miałeś na myśli …

  2. A ty co myślisz, że to piekarnia lub drukarnia do drukowania lewych pieniędzy jak za Morawieckiego.

  3. To nie obiecanki to oszustwo Polakow ,niech chwierut wiesza bilbordy ze mu tusk nie dał!

  4. gdzie pieniądze od dojcze donka cos sie nie chwali J. chwierut. jak zwykle obiecanki

Send this to a friend