Sport

OŚWIĘCIM. W półfinale Unia Oświęcim zagra z JKH GKS Jastrzębie

Foto: JKH.pl

JKH GKS Jastrzębie uzupełnił stawkę półfinalistów hokejowej ekstraligi. Mistrzowie Polski w decydującym spotkaniu wygrali z Energą Toruń 4:3 i w serii do czterech zwycięstw triumfowali również 4-3.

W półfinale, jastrzębianie zmierzą się z Re-Plast Unią Oświęcim, a GKS Katowice z GKS-em Tychy.

Terminarz półfinałów

19 marca (sobota): Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie (18:00)
20 marca (niedziela): Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie (18:00)
23 marca (środa): JKH GKS Jastrzębie – Unia Oświęcim (19:30)
24 marca (czwartek): JKH GKS Jastrzębie – Unia Oświęcim (18:00)

ew. 27 marca (niedziela): Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie
ew. 29 marca (wtorek): JKH GKS Jastrzębie – Unia Oświęcim (18:00)
ew. 31 marca (czwartek): Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

26 komentarzy

 1. Nikt nie ma obowiązku do niczego się ustosunkowywać. Hokeiści z Rosji grają w całej Europie i jakoś nikt ich nie wyrzuca – nie zrobiła tego żadna liga włącznie z NHL.

 2. Dlatego utrzymywanie tego klubu z podatków szerokiego grona mieszkańców dla uciechy wąskiego grona kibiców jest okradaniem tych pierwszych przez UM o czym się już wcześniej wypowiadałem.

 3. wredny reprezentuje szerokie grono użytkowników tego forum a wąskie grono kibiców pojawi się w sobotę na meczu. Nieźle można odjechać przed telewizorem.

 4. Widać jak prawda boli, oj bardzo boli. Brak ustosunkowania się tych hokeistów do obecnej sytuacji jest i będzie odbierane jako poparcie działań kraju spod czerwonej szmaty. I tego nic nie zmieni, a dokąd tak będzie będą oni mile widziani tylko w wąskim gronie mieszkańców tego miasta. Dlatego bez obrazy, ale poparcie dla nich do puki tego nie zrobią to poparcie dla polityki kraju z którego pochodzą. I tyle w temacie.

 5. Droga redakcjo. A może zostawcie tematykę hokejową innym portalom np. sportowym nie dając okazji kilku frustratom spędzającym życie w wirtualnym świecie do żywienia się tragedią innych i obrażania sportowców, kibiców i władz miasta. Albo po prostu wyłącznie komentarze. Może wtedy jeden z drugim wyrazi swoje poglądy na lodowisku. Chociaż wątpię…

 6. czy ja powiedziałem że kogoś popieram? hmmm
  czy ja wcześniej kogoś obraziłem? hmmm

  tylko się potwierdza że co nie którzy już przed kompami nie wytrzymują….

 7. No to teraz Putinowi pozostaje tylko pędzenie ukraińskich cywilów przed czołgami, jak hitlerowcy w Powstaniu Warszawskim. Czy wtedy nadal kibolstwo w Oświęcimiu będzie dopingowało ruskich: klasku, klasku?

 8. @Unia 1946. Jak to zwykle bywa na brak argumentów odpowiada się obraźliwymi wpisami i narastającą butą. Im mniej racji tym jeszcze większe bezczelne i bardziej durne wypowiedzi. To, że z Anonimem popieracie morderców spod czerwonej szmaty to wasza sprawa ale nie afiszujcie się tym i nie wrzeszcie na około o tym.

 9. wątpliwy to ty jesteś czytelniku i nie obrażaj zawodników, mieszkańców którzy chodzą na mecze i są fanami od lat

  lepiej znajdź sobie inny temat bo jeszcze ci serce wysiądzie za tym kompem i zejdziesz…

 10. Dla prezydenta i prezesa klubu ważniejsze są wątpliwe tytułu sportowe niż reputalcja miasta, a później prywatna. To jest skandal!

 11. To może hokeiści Spartaka przynajmniej potępią zbombardowanie schronu z dziećmi w Mariupolu? Co za skór…ństwo. Nie mogę o tym spokojnie pisać.

 12. Cały świat widzi jak kacapy mordują niwinnych ludzi, kobiety dzieci wystarczy niech potępia tego zbrodniarza putina i jemu podobnych!

 13. Od kiedy ten portal tak interesuje się sportem a szczególnie hokeistami?
  Czyżby na materiały na zamówienie?

 14. @Unia1946 Zgadza się. Niech sobie ujadają, ale karawana jedzie dalej i tak aż do ostatniego meczu finałowego.

 15. debilizm na tym forum nie zna granic, zresztą tak samo jak admiinnii
  znawcy sami, a w większości nie byli przez ostatnie lata na lodowisku
  a ten”sympatyk” to chyba literę Z ma na mózgu – widać że to jakiś sfrustrowany pisior

 16. @KO zbojkotować? Jak oni walczyli jak lwy do siódmego meczu żeby mogli zagrać z Unią. W sobotę i niedzielę będą pełne trybuny. Zainteresowanie meczem jest bardzo duże

 17. Przecież zarządowi uni i miastu najwyraźniej zależy na wygranej. Nawet pozwolili by Rosjaną założyć literę „Z” na strojach byle by tylko zwyciężyć.

 18. Rosyjscy tenisiści, z Daniiłem Miedwiediewem na czele, mogą zostać wykluczeni z tegorocznego Wimbledonu. Ich rywalizacja w Wielkiej Brytanii może być możliwa po deklaracji, że nie są zwolennikami Władimira Putina – informuje „The Times”.
  Jak widać,naszemu włodarzowi taka deklaracja ze strony rosyjskich hokeistów nie przyszła na myśl,

 19. Jak wygrają to może otrzymają kolejne wyróżnienie na Kremlu, bo np. olimpijczyków putin nagradza ponownie.

Send this to a friend