Informacje

OŚWIĘCIM. W piątek 9 lutego rolnicy zablokują drogi w całej Polsce. Sprawdź mapę blokad

W najbliższy piątek, 9 lutego, o godzinie 10.00, polscy rolnicy rozpoczną 24-godzinny protest. Akcja będzie polegała na blokowaniu dróg, miast oraz przejść granicznych z Ukrainą.

Rolnicze media zapewniają, że to właśnie ta mapa jest najbardziej wiarygodną i to właśnie z niej należy skorzystać przy planowaniu objazdów. Za to inne mapy krążące w sieci już od kilku dni mogą być zwyczajnie nieaktualne i wprowadzić w błąd.

Mapa tworzona przez Instytut Gospodarki Rolnej:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

21 komentarzy

 1. Znowu anonimowy kacap. Będziesz s.. i r… tymi kopiejkami, które ci płacą. A może ty jest faszysta na usługach kacapów? No to będzie to robił dolarami.

 2. Czy przyjaciel Dudy po objęciu władzy sprzeda nas Rosjanom? Amerykanie już raz nas zdradzili. Potem nas bardzo bronili bo mieli w tym interes. PiS też odwala numery z Unią i Niemcami. Jak przyjdzie co do czego, to nikt nam nie pomoże. Właśnie dzięki Prezydentowi i PiS-owi. Obawiam się, że Niemcy zamkną granicę na amen. Czemu ABW nie sprawdza ilu agentów rosyjski ma wpływ na PiS?

 3. Ko przestań pisać komentarze pod różnymi nickami na które sam odpowiadasz.

 4. Reżim,i dyktatura Kaczora była przez ostatnie 8 lat. W tak krótkim czasie potrafili zniszczyć Polskę ,i Polaków drugiego sortu.

 5. Oj bucu z kibucu POpaprancy cie dymajom na wszystkie możliwe strony ,komu wy sprzyjacie,reżimowi tuska?

 6. Rolnicy pokochali PiS, który ich wydymał a pretensje mają do PO. Było strajkować za rządów jedynie słusznej opcji politycznej. Ilu pisowców ma udziały w firmach, które sprowadzały zboże z Ukrainy?

 7. Polacy budzić się rozgonić tych szkodników Polski!

 8. Super wreszcie obudzili się w Polsce Rolnicy że Rudy Dojcze chce ich wydukać jak Kosiniak i Koodziejczak.

 9. @????

  Wpisz w przeglądarkę „40 ton mapa strajku” a nastepnie kliknij w właściwy link. Wyświetlić się jako nakladka na mapy google.

Send this to a friend