Informacje, Kultura

OŚWIĘCIM. W niedzielę piknic organizacji pozarządowych na bulwarach

Prezydent Miasta Oświęcim Janusz Chwierut zaprasza wszystkich mieszkańców miasta Oświęcim i okolic do udziału w XVI edycji Pikniku Organizacji Pozarządowych na Bulwarach. Piknik zaplanowany został na niedzielę 28 sierpnia 2022 r. w godz. 13:00-19:00 w głównej części Bulwarów nad Sołą. Piknik Organizacji Pozarządowych to coroczna impreza plenerowa z masą
atrakcji przygotowanych przez oświęcimskie stowarzyszenia, kluby, fundacje. W niedzielę 28 sierpnia 2022 r. od godz. 13.00 główny deptak nad Sołą zaroi się od stanowisk prezentacyjnych z konkursami, zabawami i pokazami.
Nie zabraknie też sceny na której prezentować się będą osoby indywidualne, zespoły, grupy oraz sportowcy. Zadbamy także o wasze podniebienia na stoiskach gastronomicznych z różnymi smakołykami z grilla, prażonymi, daniami z kuchni polowej oraz napojami ciepłymi i oczywiście zimnymi.
To doskonała okazja do tego by poznać działalność III sektora w Oświęcimiu oraz miło spędzić czas.
Lista organizacji pozarządowych, które przygotowały dla widzów swoje wyjątkowe stoiska prezentacyjne na PIKNIK – w załączeniu
DODATKOWE ATRAKCJE:
➡️ w godzinach od 13.00 do 17.30 odbędą się ZAWODY KAJAKOWE
➡️ o godz. 18.00 odbędzie się koncert zespołu Trzecia Miłość
UM Oświęcim
Poprzedni artykułNastępny artykuł

7 komentarzy

  1. @Anonim Czy tobie tak jak mi ,Niemcy szkołę spalili i nie wiesz jak PO-prawnie piszę sie wyraz PIKNIK? No P-I-K-N-I-C !

  2. Wziąwszy pod uwagę miasto, o którym mówimy pisownia powinna być taka: pic-nic.

  3. A czy PO-zarządowy i antypolski KOD dostał też dofnansowanie i będzie tam obecny jako przedstawiciel nazistowskich Niemiec i PO ,bo przecież nie prawdziwych Polaków? Pytam,bo w moim narodowym TVP tak mówią.

  4. Matko Bosko!
    Piszemy „piknik” , a nie „piknic”!
    Jezu, słownik sobie kupcie – chociaż w necie też jest!

Send this to a friend