Informacje

Nowe życie z dietą pudełkową

Plan na życie

cateringu dietetycznym słyszałam już kiedyś od znajomych, ale nigdy nie mogłam przemóc się do spróbowania podjęcia się diety pudełkowej. Dieta pudełkowa z dostawą to nic innego jak forma modyfikacji diety na zdrową, regularną i zbilansowaną. W gastronomii menu opracowuje wykwalifikowany dietetyk, a posiłki przygotowuje profesjonalny szef kuchni. Dużo osób mylnie kojarzy słowo „dieta” wyłącznie z odchudzaniem. Dieta pudełkowa to coś więcej niż nowy plan na schudnięcie i poprawienie sylwetki. Jedzenie pudełkowe to przede wszystkim dostosowanie odpowiednich składników pod nasze indywidualne potrzeby.

Na usługi eatfitcatering zdecydowałam się w chwili, gdy zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem, które znacznie ograniczały moje możliwości kulinarne. Choroba układu pokarmowego znacznie zawęziła moją wariację możliwych do spożycia produktów. W tamtym momencie zdecydowałam się na skorzystanie z cateringu dietetycznego z dostawą do domu. Idealną dietą okazała się być wariant gluten&lactose free, która pozwoliła mi na łatwą eliminację szkodzących mojemu zdrowiu produktow. Stosując dietę pudełkową od 3 miesięcy zawuażyłam znaczną poprawę mojego samopoczucia, objawy mojej choroby nie doskwierają mi tak często, a niestrawności przestały mi dokuczać.

Wszystko pod Twoje potrzeby – catering dietetyczny Brzeszcze

Wybór diety w pudełkach niekoniecznie wiąże się z chęcią schudnięcia. Jeśli chcemy wprowadzić zmiany w naszej diecie i urozmaicić nasze posiłki zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, te kryteria spełnia zbilansowana dieta. Są to standardowe diety, które zapewniają organizmowi dostęp do wszystkich ważnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach. Podstawowy schemat nie ogranicza się do żadnego konkretnego typu produktu. Jeśli jednak musimy dostosować nasze żywienie do naszych potrzeb (np. nie możesz jeść produktów z glutenem i laktozą, tak jak ja), znajdziemy również takie opcje. Znajdziemy tu również diety przeznaczone dla dzieci oraz diety dla kobiet w ciąży i karmiących.

Taki tryb żywienia przyniósł dla mnie niesamowite korzyści. Polecam gorąco dietę pudełkową przede wszystkim ze względu na:

– oszczędność czasu spędzonego na planowaniu zakupów i spędzaniu czasu w kuchni,- zdrowe odżywianie, zgodnie z zaleceniami dietetyka i lekarza specjalisty,- utrzymanie stałej diety (co dla wielu jest trudne do przestrzegania zwłaszcza przez redukcję zwiększającą apetyt), – prostszy sposób na niepodjadanie między posiłkami,- ciągłe odkrywanie nowych smaków (oryginalne składniki, wykorzystywanie przepisów z kuchni tradycyjnej i egzotycznej),- pyszne i gotowe posiłki każdego dnia.

Jeśli nie wiesz jaka dieta pudełkowa byłaby dla Ciebie dobra, warto skorzystać z kalkulatora, który zaproponuje Tobie odpowiednie diety oparte na Twoich preferencjach, celach i wskaźniku BMI (body mass index). Każdy wariant cateringu dietetycznego jest dokładnie opisany, tak aby pomóc Ci zrozumieć do czego konkretny rodzaj diety może posłużyć. Eat fit catering świadczy swoje usługi na terenie prawie całej Polski, dlatego ja, jako mieszkanka Zielonej Góry również mogłam bezproblemowo znaleźć dla siebie najlepszą opcję.

art. partnerski

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend