Informacje

OŚWIĘCIM. Urząd Miasta wraca do obsługi zdalnej

Od 1 grudnia Urząd Miasta Oświęcimia powraca do załatwiania spraw urzędowych drogą elektroniczną lub za pośrednictwem usługi ePUAP. Osobiste wizyty w wydziałach zostaną ograniczone do minimum. Powodem jest pogarszająca się sytuacja epidemiczna. Przyjęte rozwiązania pozwolą na zachowanie ciągłości pracy urzędu i zapewnią jak największą ochronę zdrowia pracowników oraz mieszkańców, którzy załatwiają w urzędzie niezbędne w codziennym życiu sprawy. Z pracownikami można też kontaktować się online i telefonicznie. Pisma, wnioski, dokumenty czy informacje z prośbą o kontakt w prowadzonej sprawie można też składać do skrzynki podawczej, która znajduje się w głównym budynku urzędu przy ul. Zaborskiej 2. Przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk i noszenia maseczki zasłaniającej usta i nos.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. Brednie. Ci, co obsługują petentów nadal to robią, tyle że muszą do nich wychodzić na korytarz. Żeby chronić pozamykanych w pokojach wielkich specjalistów i naczelników. Kpina.

 2. @@Nikt
  ” Ci ludzie czyli strażnicy robią więcej niż Twoja pusta głowa może pojąć”
  Oświetl mnie i innych co tez takiego robią strażnicy w Oświęcimiu? Czekam niecierpliwie niedogrzmotku

 3. Ten… nikt, to ewidentnie z PO, tylko oni mogą tak pier..ć głupoty! Trzymajcie się chłopaki z SM, przyjdzie zmiana na stołkach za 2 lata w urzędzie to wam się polepszy!

 4. @Nikt, jesteś zwykłym trolem, który przez swoje ograniczenia i narcyzm oraz swoją bezradnością życiową próbuje podgryzać innych. Ci ludzie czyli strażnicy robią więcej niż Twoja pusta głowa może pojąć. Nikim się urodziłeś i nikim umrzesz mały robaczku, namiastko człowieka!

 5. @Wyborca
  sądząc po argumentach, to ty jesteś strażnik miejski z Oświęcimia, czyli fachowiec od robienia NIC. Nie odpowiada fucha, zwolnij się.

 6. Super, a co z biednymi strażnikami miejskimi? Dalej będą kontrolować posesje mimo panujęcej pandemi? Czy jest to etyczne, że jedni mają pracę zdalną, a drudzy są traktowani jak mniej wartościowi pracownicy? Wstyd!!!!

Send this to a friend