Informacje

OŚWIĘCIM. Urząd Miasta ogranicza swoją działalność

Urząd Miasta Oświęcim informuje, że w związku ze stanem epidemii osoby, które chcą załatwić sprawę w Urzędzie Miasta Oświęcim, od 25 marca,  mogą to zrobić wyłącznie telefonicznie, pocztą e- mail lub za pośrednictwem platformy ePUAP. Korespondencję kierowaną do urzędu będzie można zostawić po wejściu do głównego budynku urzędu, znajdującego się przy ul. Zaborskiej w miejscu do tego wyznaczonym.

Kontakt telefoniczny z urzędem: https://oswiecim.pl/urzad-miasta/struktura-urzedu-miasta/

Urząd Stanu Cywilnego załatwia wyłącznie rejestrację urodzeń i zgonów.
Pozostałe sprawy można załatwić telefonicznie nr 33 842-94-17, pocztą e- mail lub za pośrednictwem platformy ePUAP.

W Wydziale Spraw Obywatelskich w razie konieczności osobistej wizyty wymagane jest uprzednie jej umówienie nr tel. 33 842-93-04, 33 842-93-05 (dowody osobiste) 33 842-93-15 (działalność gospodarcza).

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

11 komentarzy

 1. Najważniejsze żeby urzędnicy i pracownicy administracyjni zostali w swoich domach przez ten trudny czas…..

 2. Rośnie liczba zakażeń i zgonów wysłać urzędników pracowników administracyjnych itp……… na urlopy wszystkich przez ten trudny okres .

 3. Trump w swoich ostatnich wystąpieniach twierdzi, że wirus wcale nie jest taki groźny, że nie zamierza wprowadzać ograniczeń w poruszaniu się obywateli i że ci którzy umrą i tak umarliby, więc w czym problem. Zobaczymy. Być może będziemy świadkami upadku wielkiego mocarstwa.

 4. Wirus przyszedł dla pisu w najwłaściwszym momencie. Teraz skutki niekompetencji w zarządzaniu, nieprzytomnego rozdawnictwa pieniędzy, nepotyzmu łapówkarstwa i złodziejstwa, rozchwiania gospodarki, drożyzny, gwałtownego wzrostu inflacji pis będzie mógł wytłumaczyć epidemią.

 5. A kto będzie odpowiadał prawnie jeżeli pracownik zarazi się wirusem w pracy ?

 6. Rząd właśnie dodrukował sobie 8 miliardów złotych.
  Fajnie by było mieć taką drukarnię…

 7. Żałosna mieszkanko: urząd miasta musi pracować choćby w minimalnym zakresie, wydając np. akty zgonów, bez których nie da się nic załatwić w kwestii pogrzebu. To nieprawda, że wszystkie urzędy miast są w Polsce całkowicie zamknięte, zobacz sobie w sieci.

 8. Urząd miasta powinien być całkowicie zamknięty dla petentów, tak jak to już dawno zrobiły wszystkie urzędy w Polsce. Dziś ogłoszono nowe rozporządzenie o zakazie wychodzenia z domów. A tu widzę informację, że Pan Prezydent zaprasza na telefoniczne umawianie się na osobiste wizyty w urzędzie. ŻAŁOSNE.

 9. No nareszcie. Zastanawia mnie tylko dlaczego Pan Prezydent takie decyzje podejmuje zawsze ostatni. W Starostwie i Gminie już to funkcjonuje.

Send this to a friend