Informacje

OŚWIĘCIM. Sesje rady miasta zawieszone do odwołania

Przewodniczący rady miasta zawiesza najbliższe sesje do odwołania. Trwa walka z koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującym chorobę COVID-19.

Z uwagi na wprowadzenie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej nowych zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią wszystkie posiedzenia Komisji oraz sesje Rady Miasta Oświęcim zostają zawieszone do odwołania. Poinformowała Katarzyna Kwiecień rzecznik prezydenta Oświęcimia.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

5 komentarzy

  1. To jak teraz przyklepią biedaczki
    podwyżki podatkow i oplat za wodę, śmieci….

  2. I teraz mamy problem, gdzie skumulować intelektualną energię naszej rady miasta. Całej rady, bez względu na przynależność. Ja myślę, że można by ich zamrozić i odmrozić po ustaniu kryzysu wirusowego. Szanujmy intelektualną siłę naszego miasta. Nie pozwólmy roztrwonić tysiącletniej historii.

  3. No własnie… czego boi się pan prezydent i radni? Pracownicy nadal maja obsługiwać petentów, tylko teraz mają ich telefonicznie umawiać na wizytę. Że niby jak się telefonicznie umówią to nie będą przenosić wirusa?

  4. Nie rozumiem czego boi się pan prezydent i radni? Nie siejcie paniki. Przecież jeszcze nie tak dawno zwykli pracownicy urzędu mieli normalnie face to face obsługiwać interesantów.

Send this to a friend