Informacje

OŚWIĘCIM. Twoja twarz brzmi znajomo… czyli wyborcza baneroza

Trwa kampania wyborcza do Sejmu i Senatu RP. W Oświęcimiu tu i ówdzie pojawiły się już pierwsze banery wyborcze. Niektóre lokalizacje banerów zaskakują, inne prowokują, a pewne są nawet niezauważalne.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

26 komentarzy

 1. Mam nadzieję.

  Ostatnio w sieci zatrzęsienie rankingów: „twoja ulubiona afera pis”. Nie wystarczy się tylko nabijać, czas wyciągnąć wnioski.

 2. @Wyborcy PiS

  Przed czym tak drżycie ze strachu???
  Przecież PiS ma rządzić do końca świata.
  Dlaczego więc, tak bardzo trzęsiecie porciętami ze strachu???

 3. „bo za tuska będzie po 10pln i chleb po 30pln!” – to możliwe, gdy zaczną zgłaszać się wierzyciele i domagać spłaty długów pis. I co z tego, jeśli nawet peło wygra wybory i odsunie tę pisowską bandę od koryta (a może nawet niektórych powsadza do więzień) – skoro długi prędzej czy później i tak trzeba będzie zwrócić. Krótko mówiąc to i następne pokolenie Polaków ma przepisione.

  A drugą konstruktywną propozycję hotina rozumiem tak: to pomysł jak Chwierut może zarobić dla Oświęcimia mnóstwo pieniędzy:
  1 – wynająć na miesiąc kilka stacji benzynowych w Niemczech, Francji, czy Austrii
  2 – zatankować na Orlenie z kilkadziesiąt cystern benzyny
  3 – sprzedać ją tam z wielkim przebiciem
  4 – 15 października zlikwidować interes.

  Hotin ma tu absolutną rację. Trzeba korzystać z takich okazji. Panie Chwierut – do boju!

 4. Małpa p……..j się w łeb i tankuj do baniek bo za tuska będzie po 10pln i chleb po 30pln!

 5. Ciekawy jestem co hotinie powiesz na to: dziś cena benzyny 95 na Orlenie przy Konarskiego już tylko 6,05 zł. Ostatnimi czasy ropa na rynkach światowych stale drożeje (zbliża się do 100 dolarów za baryłkę), złotówka słabnie, więc cena benzyny powinna się raczej zbliżać do 7 złotych za litr. A tu cud: tanieje na potęgę i jak tak dalej pójdzie, będzie kosztować coś koło 5 złotych, czyli „jak za Tuska”.

  Zastanawiam się więc: czy Kaczyński mia wyborców za kretynów? Prawdopodobnie tak, skoro możliwości wyjaśnienia tego cudownego zjawiska są tylko dwie:

  – albo poprzednio pis i Obajtek miesiącami i latami rżnęli kierowców przy dystrybutorach na potęgę, zarabiając przy tym miliardy, ale teraz nagle sumienie ich ruszyło i ustalili uczciwą, realną cenę paliwa,

  – albo poprzednia cena była rynkowa, ale teraz chcąc zyskać trochę głosów pis oszukuje aby pokazać, jaką to genialną politykę gospodarczą prowadzi. Bo niskie ceny na stacjach benzynowych nie tylko cieszą kierowców, ale powodują też nieznaczny spadek inflacji i cen w sklepach. Oczywiście dla Orlenu oznacza to wielomiliardowe straty, ale co tam, najwyżej rząd pieniędzy dodrukuje, albo znowu Polskę zadłuży. Co znowu spowoduje wzrost cen, ale już po wyborach.

  Nadążasz hotinie?

  A może znowu tusku, niemcy i bluzgi?

 6. A ja sądziłem hotin, King, wyborca po i ile tam masz jeszcze nicków, że masz na myśli 27:1, więc czekam. Nazwij Polaków, którzy głosują przeciw rodakom. Podciągniesz pod to Beatę🙂

 7. @ZIBI. Ja na myśli miałem tych proniemieckich,dla których Polska to tylko przyszły Land niemiecki.

 8. Skoro PO to bieda, to dlaczego pod innym artykułem Agnes domaga się rozdawania mieszkań komunalnych. Przez 8 lat PiS nie zapewnił dobrobytu Polakom? Tak żeby każdego było stać. A premier w expose tak ładnie mówił o „polskiej wersji państwa dobrobytu”.

 9. Na barierkach ,,krowiego ,, mostu na Skawie w Podolszu wiszą dwa banery wojewody Kmity . Most należy do UM w Zatorze a burmistrz mieszka przy moście . Jaka kasa na wynajem wpłynie do kasy gminy ?

 10. A co wnosi ten artykuł oprócz znów plucia na siebie, czego wcześniej nie wiedzieliśmy?

 11. Łukasz Kmita wybierając miejsca na swoje banery stosuje zasadę „co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie”?

 12. Sowa wiesza gdzie popadnie bez zgody . UWAGa .Ile zarobi miasto od PO .oto jest pytanie?

Send this to a friend