Informacje

OŚWIĘCIM. Szpital powiatowy wstrzymuje wszystkie zabiegi operacyjne

Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu poinformowała, iż od dziś, tj. 19 października do odwołania w szpitalu wstrzymano planowe zabiegi operacyjnych. Ma to związek z coraz trudniejszą sytuacją epidemiologiczną spowodowaną licznymi ogniskami zakażeń wirusem SARS-CoV-2 u pacjentów i pracowników szpitala.

Natomiast od 16 października są wstrzymane planowe przyjęcia na Oddział Psychosomatyki i Psychiatrii.

powiat oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł

13 komentarzy

 1. Czyli mamy pewność że osoba wracająca z basenu do domu pieszo czy komunikacją miejską nie zarazi,( nie przeniesie) wirusa do domu i oczywiście tym samym nie zarazi babci ani dziadka.

 2. zaplacona kwota za respiratory ktorych nie ma + koszt wyborow ktorych nie bylo to sumarycznie kilkaset milionow zl. TYLKO 2 ludzi z pisu i takie panstwo ma straty. gratuluje wyborcom.brawo:)
  Wogole te pieniadze by sie teraz nie przydaly.Ale co tam.niewazne.Wazne ze ktos wlasciwy ja przygarnął.

 3. 10 dni drugiej fali i kraj praktycznie na kolanach.Tak nas przygotowała ekipa pis na jesień/ zime po doświadczeniach z wiosny i przez 5 długich lat swoich rządów..Brawo.Serio ktos jest zdziwiony że tak sie sprawy mają?

 4. Mając tyle czasu, od wiosny i tak nie przygotować ludzi na opiekę zdrowotną to jest zbrodnia!
  Jakoś nie słyszę głosów jedynie słusznej partii, by coś robiła, by poprawić katastrofę jaką nam zgotowali!. Gdzie Starosta? Gdzie Prezydent?

 5. Wypada teraz czekać na kolejny ruch rządu: przekształcenie lodowiska Unii w szpital polowy i jednocześnie chłodnię.

 6. Oj tam, oj tam. Przecież ważniejsze jest efektowne aresztowanie osobistego wroga Hegemona i ustawa o ochronie zwierzątek futerkowych.

 7. Hotin ostatnio zapewniał, że jego właściciele są odpowiednio przygotowani do zwalczania pandemii, więc nie ma się czego bać.

Send this to a friend