Informacje

OŚWIĘCIM. Szkoła Podstawowa nr świętuję 60-lecie powstania

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu świętuje 60-lecie powstania. Z zaproszenia do wspólnego celebrowania urodzin tej zasłużonej placówki skorzystali m.in. powiatowi włodarze – starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński i członkini Zarządu Powiatu w Oświęcimiu Grażyna Kopeć – osoba, dla której „Czwórka” to niemalże drugi dom.

Licznie przybyłych gości, wśród nich m.in. nauczycieli przez lata związanych z placówką przy ul. Śniadeckiego oraz samorządowców powitała dyrektorka „Czwórki” Joanna Kuźma.

– Z przyczyn losowych na dzisiejsze uroczystości nie mógł przybyć, choć bardzo chciał i serdecznie państwa pozdrawia, wicestarosta Paweł Kobielusz. Jest ze mną inna osoba zawodowo związana z oświęcimską „Czwórką”, członkini Zarządu Powiatu, pani Grażyna Kopeć. (…) 60-lecie to wielkie święto dla całej społeczności tej zasłużonej placówki. W imieniu swoim i całego zarządu chciałem życzyć dalszego rozwoju tej zasłużonej dla miasta szkoły – powiedział starosta Andrzej Skrzypiński.

Fot. RafLor (Więcej zdjęć na profilu Powiatu na Facebooku)

Źródło: Powiat Oświęcimski

Poprzedni artykułNastępny artykuł

17 komentarzy

 1. Jasne, najlepiej żeby w Oświęcimiu rządzili pisowscy wuefiści, o kwalifikacjach „przewrót w tył” i „fikołki przy budżecie”.

 2. Panowie z pierwszej ławki to do której szkoły podstawowej chodzili? Bo chyba raczej w Kętach (Lękach), Polance Wielkiej i Chełmku?

 3. A gdzie jest nasza Pani Iwonka Gibas opuściła taką wzniosłą imprezę.Przed wyborami zaliczyła wszystkie imprezy, i uroczystości. No chyba, że nie chciała siedzieć koło PJCH.

 4. Jestem absolwentem , bardzo miło wspominam ten okres w tej „budzie” . p. Radwańska jak woźna , p. Malik rozlewała mleko ( do kubków 😃 ) na długiej przerwie . Wspaniali nauczyciele , oczywiście mój ulubiony śp. Stanisław Krzyżak pod jego ręka zdobyliśmy w-ce mistrzostwo woj. Bielskiego w koszykówce w 1978 oraz udział w finałach sztafet w biegach przełajowych w parku w Żywcu . Fajne dziewczyny z którymi często spędzaliśmy czas na niezapomnianych prywatkach . Wyjątkowe latach dzieciństwa 👍😃 Pozdrawiam wszystkich absolwentów 🖐️

 5. Ponad 437 mln zł pensji i nawet do 45 mln zł nagród wypłaciły ludziom związanym z PiS giełdowe spółki z udziałem państwa w ostatnim roku.

  Na przykład:

  Ponad 600 tys. złotych zarobił w państwowych spółkach Piotr Rycerski, szef gabinetu politycznego ministra aktywów państwowych Jacka Sasina – prywatnie zięć sędziego TK Stanisława Piotrowicza. Jego kariera rozwija się fantastycznie: w 2017 roku pracował w resorcie kultury, a dwa lata później w MSWiA, mając 27 lat został dyrektorem Biura Ministra Aktywów Państwowych, w wieku 28 lat został członkiem rady nadzorczej spółki Lotos Infrastruktura i rady nadzorczej spółki PZU Operacje oraz rady nadzorczej Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych.

  Na pewno posiada stosowne specjalistyczne wykształcenie? Ależ oczywiście: jest absolwentem katolickiego Uniwersytetu im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa kanonicznego.

 6. Możesz jeszcze dorzucić, że Tusk będzie urządzać w szkołach podstawowych pokoje do masturbacji (straszne!!!)

  Tak przynajmniej twierdzi nasza ulubiona kuratorka małopolska Barbara Nowak.

 7. „PO wielu latach ich rządów …” – zaraz, zaraz, a to Kaczyński jest z PO?

  Ale pisz dalej, kłam i pluj. Dzięki takim jak ty ludzie zobaczyli jakim złem jest pis. Więc właściwie należałoby ci podziękować.

 8. @Betonowe

  No widzisz, tyle lat….
  A łby działaczy PiS nadal zabetonowane….

 9. Straszne leniwe te oświęcimskie PO. PO wielu latach ich rządów dalej beton przy szkołach.

 10. Ile kasy dali prominenci na szkołę i uczniów? Sami się tylko lansowali PO i Komuna.

 11. Nie wiem z czego panowie prezydenci tacy zadowoleni? Z tych betonowych, niebezpiecznych boisk przy szkołach. Ale spokojnie, wiosna nadejdzie szybko.

Send this to a friend