Informacje

OŚWIĘCIM. „Świeżo położona” część budowanego mostu na rzece Soła

Krajobraz wokół nowego mostu na rzece Sole zmienia się coraz szybciej. Tak wygląda nowa, „świeżo położona” część mostu biegnąca nad ul. Legionów DW933 w Oświęcim.

Foto: GDDKiA

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. Faktycznie tak jest PiS przegrał wybory nie ma większości. Opozycja próbuje normalnie rządzić ale pisowskie komuchy nie chcą dobrowolnie oddać władzy. uważają, że koryto im się należy do końca świata.

 2. Widać , że 8 lat oglądania tej komunistycznej TVP-PIS zrobiło z ciebie patokatolickiego fanatyka. Nie odróżniasz dobrą od zła ,nie obchodzi cię łamanie konstytucji, prawa oraz demokracji.Potrzebny od zaraz dobry psychiatra.Masz zryty mózg , a może jesteś starym komuchem.

 3. Noooooo skoro UE wyłożyła na niego tyle kasy to z pewnoscią musi się nazywać godnie np. ,,brukselski”,nie nie a może ,,ryży” albo może Chwierutowo -kwiatowy” lub np.most im.,,KPO” ot i to by była super nazwa ,są jeszcze w zanadrzu – obozowy, duchowy, no i oczywiście tęczowy itd itd.

 4. Takie bajki to możesz dzieciom w przedszkolu opowiadać pieniądze dała ta znienawidzona Unia Europejska 630 mln euro.Pis ją tylko realizował.

 5. Poniatowskiego bardzo dobry pomysł.

  A jeśli jeszcze taki który miałby akcent oświęcimski to Hallera, Pileckiego lub Piłsudskiego

 6. Mieszkaniec – są tylko do wyboru Wazowie (sztuk 3), Wettyni (sztuk 2) i Andegawenowie (sztuk 1,5). Słabe kandydatury. Ewentualnie jeszcze Romanowowie, chociaż coś takiego chyba by się jednak nie przyjęło 🙂

  Byle tylko nie coś związanego z obozem, bo już chyba wszyscy maja tego dosyć. I żadnych Sakranusów/Syreniuszów bardzo proszę.

  Lubię x. Józefa Poniatowskiego.

 7. Jaka nazwę będzie nosił ten most? pozostałe nazywają się Piastowski i Jagielloński, fajnie jakby zachować ciągłość dynastii panujących w Polsce

 8. Gratulacja!
  Czy ktoś wie czy w planach jest wykonanie w pierwszej kolejności odcinka od Zaborza po rondo za Sołą aby umożliwić przejazd po samym Oświęcimiu czy dopiero jak zrobią całość obwodnicy aż do S1?

Send this to a friend