Sport

CHEŁMEK. W parku miejskim pojawił się nowy tor modułowy typu pumptrack

W Chełmku pojawił się nowy tor modułowy typu pumptrack, który stanie się nowym miejscem spotkań dla fanów sportów wyczynowych oraz aktywności rekreacyjnej. Inwestycja obejmuje nie tylko tor rowerowy, ale także oświetlenie i zagospodarowanie terenu rekreacyjnego.

Model pumptracka, który został zainstalowany, to Pumptrack Austin PC3A. Posiada on długość 75 m, w tym moduł wjazdu/wyjazdu, co zapewni różnorodność i atrakcyjność dla użytkowników o różnych umiejętnościach. Dodatkowo, tor wyposażony będzie w obicia tylne, zapewniając bezpieczeństwo podczas jazdy. Charakterystycznym elementem będzie także niebieski kolor, nadający mu nowoczesny i dynamiczny wygląd.

Pumptrack to obiekt, który cieszy się rosnącą popularnością na całym świecie. To miejsce, gdzie pasjonaci BMX, deskorolki, rolek i hulajnogi mogą doskonalić swoje umiejętności, rozwijać się sportowo, a także spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu. Budowa pumptracka w Chełmku to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie społeczności na infrastrukturę umożliwiającą aktywność fizyczną i integrację społeczności lokalnej.

W ramach inwestycji planowane jest także oświetlenie toru, co umożliwi korzystanie z obiektu również po zmroku, co jest istotne zwłaszcza w okresie zimowym, gdy dni są krótsze. Dodatkowo, teren wokół pumptracka zostanie zagospodarowany, aby stworzyć przyjazne miejsce dla rodzin i wszystkich mieszkańców Chełmka.

Pumptrack znajduje się na terenie rekreacyjnym w rejonie ul. Gorzowskiej i ul. Sportowej w Gorzowie.

Pumptrack.eu to marka profesjonalnych kompozytowych torów rowerowych typu pumptrack. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji tych obiektów sportowych. Pumptracki modułowe to wielofunkcyjne tory do jazdy między innymi na rowerach, rolkach i deskorolkach.
Oferujemy realizację modułowych torów rowerowych od projektu, aż po kompleksowe wykonanie.

Źródło: www.grupatechramps.com

Poprzedni artykułNastępny artykuł

2 komentarze

  1. Coś takiego koniecznie musi powstać w Oświęcimiu jako odpowiedź na zapaść rynku pracy.

  2. propagandyści, zdecydujcie się gdzie ten obiekt. Bo jednym tchem piszecie że w Parku Miejskim i przy Sportowej w Gorzowie. No to jak, towarzysze?

Send this to a friend