Informacje

OŚWIĘCIM. Radosław Włoszek na liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce

Po raz ósmy Portal WaszaTurystyka.pl ogłosiła Listę 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce – osób, które realnie wywierają największy wpływ na turystykę w Polsce.

Co roku Kapituła bierze pod uwagę wpływ na kształtowanie procesów i struktur polskiej turystyki, stopień przyczyniania się do osiągnięcia sukcesu (lub porażki) przez polską turystykę lub poszczególne jej segmenty, zasoby finansowe (własne lub organizacji czy firmy przez daną osobę zarządzanej), wpływ na zatrudniane osoby, wiarygodność, medialność, popularność (w pozytywnym lub negatywnym znaczeniu), wizerunek, publiczną i środowiskową aktywność.

50. Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport

Radosław Włoszek, prezes Kraków Airport

W dużej mierze to dzięki niemu krakowskie lotnisko rośnie jak na drożdżach. W przyszłym roku lotnisko planuje przekroczyć symboliczną barierę 10 mln pasażerów rocznie i szykuje się do rozbudowy terminala.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia jako pierwszy port regionalny w Polsce osiągnęło historyczny wynik i obsłużyło 9 mln pasażerów. Działania Kraków Airport są dostrzegane na świecie – potwierdza to m.in. nagroda ASQ Awards 2016 przyznana przez Airport Council International w 2017 roku za doskonalenie jakości obsługi klienta oraz nominacja UBM do nagrody World Routes Marketing Awards w 2017 roku.

Pełna lista znajduje się pod linkiem: www.waszaturystyka.pl

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

 1. Do Obywatel

  A kasa na Port to skąd ? Nie z Unii czasem? Wolałbyś Białoruś pewno…

  Czym jeździsz? Myślę że nie Dojcze Szajs…

  Zanim coś wypocisz i naskrobiesz-najpierw pomyśl…

 2. Acha zapomniałem jeszcze o jednym kolesiu o panu Jurzaku wicestarosta też był wcześniej nauczycielem WF.

 3. Niesamowite jak łatwo można awansować z nauczyciela w LO do tego wpływowego człowieka dzięki koneksjom, nepotyzmowi i partii.

 4. Widać, że już spakowany siedzi na walizkach , i czekana swój samolot ,który go zabierze do dalekich krajów.Potrzebują tam takich fachowców.

 5. On jest tylko pionkiem w tej grze wykonuje swoją pracę z nadania partyjnego.( PiS )

 6. Super Port lotniczy się rozwija za to Dojcze Się zwija . Dlatego taki krzyk Dojcze Szajs

Send this to a friend