Informacje, Sport

OŚWIĘCIM. Styczniowe ślizgawki na lodowisku

Rozpocznij Nowy Rok od ślizgawki na miejskim lodowisku. Zobacz terminarz najbliższych ślizgawek w Oświęcimiu.

NIEDZIELA – 02.01.2022 GODZ. 17.00-18.00

CZWARTEK – 06.01.2022 GODZ. 15.00-16.00

SOBOTA – 08.01.2022 GODZ. 17.30-18.30

NIEDZIELA – 09.01.2022 GODZ. 18.30-19.30

Informujemy, że zmiana Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii wprowadza od dnia 15 grudnia 2021 r. nowe limity osób na terenie obiektu Hali Lodowej. W związku z powyższym od dnia 15 grudnia br. prosimy wszystkich Klientów o posiadanie określonych rozporządzeniem dokumentów umożliwiających weryfikację osób wchodzących. Ponadto przypominamy o bezwzględnym obowiązku zakrywania ust i nosa na terenie obiektu. Osoby nie dostosowujące się do obowiązujących przepisów nie będę mogły skorzystać z obiektu.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

23 komentarze

 1. CZASKOSKI TUSK CHYBA NIE a rzinca leszczyna geniusze finansjery i rostowski, komplet!

 2. „Ulga dla klasy średniej” – niech szlag trafi tego debila, co to wymyślił.

 3. @Lo

  A tak na poważnie
  Możesz trenować cały rok. Jesli chcesz – szukasz sposobu. Jeśli nie chcesz – szukasz powodu. Nikt za ciebie tyłka z kanapy nie ruszy

 4. @leming z GW

  Powiedz mi, ale tak szczerze. Gdybyś mógł kiedyś nosić prezesa w lektyce to wybrałbyś pozycję bardziej z przodu czy raczej z tyłu?

 5. @ku

  Jak chcesz sportu i rekreacji. To idź pobiegać, popływać, pojeździć na rowerze. Potrenuj na jednej z darmowych, dostępnych całą dobę siłowni plenerowych.
  Nie zasłaniaj sie brakiem infrastruktury bo tej w mieście nie brakuje (pływalnia, boiska, lodowisko, korty, ścieżki, trasy rowerowe) Możesz trenować odplatnie lub całkowicie za darmo. Wystarczy chcieć…
  No właśnie. Tu jest pewnie problem…
  Nie obarczaj innych winą za swoje lenistwo.

 6. Wszystkie autostrady w Polsce będą płatne. To oczywiście bardzo dobra wiadomość, prawda?
  A jeszcze lepsza: rząd wydał 300 milionów złotych na grant dla firm, które podjęły się wyprodukowania polskiej patriotycznej szczepionki narodowej. Tak się złożyło, że pieniądze dostały wyłącznie firmy nie mające w tym żadnego doświadczenia, ale za to powiązane z działaczami PiS, w tym z rodziną ministra Szumowskiego. W efekcie szczepionki jak nie było, tak nie ma. A kasa wsiąkła. Brawo PiS. Szkoda że o tym w wiadomościach tvpiss ani hu hu.

 7. A jak do ciebie nie dociera przekaz z paragonów z marketów (mamusia robi zakupy?), to może niedługo dotrze przekaz z rachunkami za prąd i gaz. Oczywiście w wiadomościach tvpiss o tym ani hu hu, tylko same sukcesy rządu.

 8. Re:@Anonim. Panu Prezesowi Kaczyńskiemu,to żaden z twoich guru do pięt nie dorasta,a do was tylko trafia przekaz dnia od niemieckiego trolla,byłego krulla Jewropy z Sopotu. Alles fur Deutschland!

 9. Utrzymamy to lodowisko i pływalnie – jeżeli chodzi o prąd światło gaz…

 10. @leming z GW

  Tak, tak… Pieniądze już do ciebie płyną. Prosto z polskiego ładu. Zadzwoń szybko do prezesa i mu podziękuj za to, ze dzieki niemu powstajesz z kolan.

 11. Dzięki „polskiemu ładowi” dochody miasta spadną o około 15 milionów złotych.

 12. Akurat to mieszkańcom Oświécimia to w portfelach przybędzie kasy z Polskiego Ładu,a tobie SBeku ubëdzie i Chwierutowi też.

 13. A w ramach walki z zimnem na lodowisku radni pis mogli by przecież rozdawać jeżdżącym kubki z gorącą czekoladą. I na nich taki nadruk: z Chwierutem w gumofilcach oraz z pejzażem z Kent. Oczywiście mocno przełożyłoby się to na wynik pis w kolejnych wyborach.

 14. @leming z GW

  Nie Chwierutowi z kasy tylko tobie z kieszeni …

  Ciekawostka :
  Ostatnio prawo (w gorączkowym pośpiechu) zmieniono. Infrastruktura kolejowa na terenie firmy już nie zwalnia z podatku. Niemniej jednak od radnego Przewoźnika się o tym nie dowiesz (gdyby on o tym mówił – przyznałby się do błędu a to kapkę za dużo jak na jego możliwości…)

 15. Gumofilc podobało mi się to określenie, ja chcę sportu i rekreacji nie chcę wyglądać tak jak on ,***********!

 16. A tymczasem zimowy Orlik rdzewieje i winnych tego marnotrastwa brak. Sorry. Winny PiS i Kaczyński,co Chwierutowi 11-milionów z kapsy zajumali!

 17. Cztery ślizgawki na tydzień ,komu służy ten obiekt i za co my go utrzymujemy?

Send this to a friend