Informacje

OŚWIĘCIM. Rusza strefa wypoczynku na bulwarach

W sobotę, 25 czerwca, o godzinie 13 uruchomiona zostanie strefa wypoczynku na bulwarach. W okresie letnim będzie można z niej korzystać, od poniedziałku do piątku, od godziny 15 do godziny 20, a w soboty i niedzielę od godziny 13 do godziny 20. W strefie każdy będzie mógł wypocząć na leżaku, posłuchać wakacyjnych rytmów czy skorzystać z gier i zabaw plenerowych. Otwarciu strefy towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Już o godzinie 13 zapraszamy na wodne konkurencje sprawnościowe na trawie, zabawy z wodą z wykorzystaniem dziecięcych armatek i baloników wodnych. Będzie też kolorowanie bulwarów, czyli rysowanie kredą na deptaku. Młodzi artyści mogą liczyć na zestaw kolorowej kredy, miejsce do rysowania, lemoniadę dla ochłody i upominki za udział w zabawie. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są w strefie w dniu imprezy od godziny 13 do godziny 14.

Z kolei w rejonie parkingu przy ul. Bulwary od godziny 15 będzie można puszczać bańki mydlane, a od godziny 17.30 rozpocznie się Święto kolorów.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

1 komentarz

  1. Cytat ,,Będzie też kolorowanie bulwarów, czyli rysowanie kredą na deptaku.” Mam pytanie. Czy jak zamaluje te teczowe logo na asfalcie na Bulwarach,to podacie mnie do Sądu ?

Send this to a friend