Wideo

POWIAT. Droga powiatowa w Łowiczkach zostanie wreszcie zmodernizowana

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego o przebudowie i rozbudowie drogi powiatowej ul. Centralna w Łowiczkach (Gmina Zator). Potocznie zwany zachodnią obwodnicą Zatora wąski i pozbawiony chodników ponad 2,5-kilometrowy trakt w końcu doczeka się modernizacji, o co od wielu lat zabiegali mieszkańcy. Inwestycja będzie realizowana w cyklu dwuletnim.

W najbliższym czasie zostanie ogłoszony przetarg na tę niezwykle istotną inwestycję.

– Jest to kolejny przykład prowadzonej przez Zarząd Powiatu w Oświęcimiu odpowiedzialnej polityki inwestycyjnej – mówi starosta oświęcimski Andrzej Skrzypiński.

– Mamy tu do czynienia z dynamicznym rozwojem strefy przemysłowej oraz Energylandii, co powoduje zwiększony ruch samochodowy. W tych rejonach inwestujemy po to, żeby poprawić warunki dojazdu do tych miejsc, jak i wzmocnić bezpieczeństwo ruchu pieszych, rowerzystów, jak i samych kierowców – podkreśla sternik Powiatu Oświęcimskiego.

– W przeciwieństwie do naszych przeciwników politycznych nie wykonujemy chaotycznych ruchów. Staramy się nadążać za rozwojem gospodarczym poszczególnych regionów powiatu oświęcimskiego – dodaje starosta.

ART. ZLECONY

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend