Biznes, Wideo

OŚWIĘCIM. Rozmowa z Beatą Szydło, pomysłodawczynią programu „Rodzina 500 plus”

Beata Szydło, poseł do Parlamentu Europejskiego, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości oraz mieszkanka powiatu oświęcimskiego udzieliła wywiadu na antenie TVP3 Kraków m.in. o nowym świadczeniu 800 plus.

Zobacz i wysłuchaj całego wywiadu

Źródło: TVP3 Kraków

Poprzedni artykułNastępny artykuł

9 komentarzy

  1. Co ta Pisows k-a bezczelna klempa która podobnie jak Pinokio kłamie z uśmiechem na twarzy ma jeszcze do powiedzenia?. W Miedżnej takie dyrdymały pociskała o ” dobrobycie Polski” że do dzisiaj ludzie śmieją się jeszcze płacąc o 200% więcej za żywność w sklepach.

  2. Taka prawda, jaką pokazywali w sprawie wypadku. Czyli żadna. Kłamstwa i niszczenie dowodów przez prokuraturę.
    Kto wierzy kłamczuszkowi?

  3. 800 będzie tylko w styczniu, i w lutym potem będzie maleć co miesiąc mniej. Wyszło jak zwykle obiecanki cacanki.

  4. Jest jednak zmiana postawy u Szydło . Gdy została premierem kazała schować unijne flagi do szafy a teraz gdy bierze dietę w euro taka flaga już nie przeszkadza . Byt kształtuje świadomość .

  5. Były poseł PiS i były wiceprezes oddziału PCK Piotr B. został skazany na dwa lata i siedem miesięcy więzienia. Musi też naprawić szkodę w wysokości 500 tys. złotych

  6. W 2011 r. opracował wraz z Pawłem Kowalem z partii Polska Jest Najważniejsza program wsparcia dla gospodarstw domowych w formie wypłacania kwoty będącej ekwiwalentem 100 euro. Prawo i Sprawiedliwość przejęło, zmodyfikowało i wprowadziło pomysł jako program Rodzina 500 plus. (Wikipedia)

  7. Znowu PiS obiecuje coś co funkcjonuje od dawna. Chodzi o darmową komunikację miejską dla emerytów 70+. Takie rozwiązanie jest w wielu miastach. Między innymi w zarządzanej przez peło Warszawie.

  8. Nie jest prawdą,że program ,,500+” wymyśliła Pani Beata Szydło,bo ten wymyśliła wcześniej Ewa Kopacz i miała go w szufladzie-tak wyznał Herr Donald Tusk.

Send this to a friend