Informacje

OŚWIĘCIM. Rejs gwiazd łodzią wycieczkową z Oświęcimia do Krakowa – licytacja WOŚP

Liczba miejsc na łodzi jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć, jeśli ktoś chce spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie gwiazd podczas rejsu Wisłą z Oświęcimia do Krakowa. Atrakcja została przygotowana w ramach tegorocznej WOŚP.
Na naszym pokładzie spotkasz niezwykłe osobowości, które na swój sposób inspirują nas do działania: Mateusz Banaszkiewicz – członek Kabaretu Młodych Panów, Przemysław Szafrański – znany z programu „Duda kontra Szafrański” na TVN Turbo, Mateusz Kubiszyn (pseudonim Don Diego) – trzykrotny mistrz świata w wagowym kickboxingu i zawodowy strażak PSP, Sebastian Wątroba – znany nam wszystkim jako człowiek, który czuwa nad bezpieczeństwem innych w serialu „W11”, Jacek Kreta, razem ze swoimi kolegami z radia ZET i RMF FM, założył zespół „Poparzeni Kawą Trzy”, który nie tylko dostarcza świetnej muzyki, ale również angażuje się w akcje charytatywne i społeczne.
Nelson Mandela powiedział kiedyś, że „Człowiek mierzy się w życiu nie po tym, jak pomaga przyjaciołom i towarzyszom w bójce, lecz po tym, jak pomaga czemuś, co jest ponad nim”. Ta myśl idealnie oddaje znaczenie zaangażowania się w pomoc innym, szczególnie w kontekście tak szczytnego celu, jakim jest pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
Zapraszamy na świetna zabawę.
Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

 1. Do@

  Brzegi Wisły wolę podziwiać z perspektywy kolarskiej.
  Sezon wkrótce rusza . Może i Ty powinieneś się dotlenić.

 2. masterkosa – chodzi przede wszystkim o reklamę dla zdychającego i absurdalnego pomysłu biznesowego. Dziwne, że tego nie rozumiesz.
  Jeśli zechciałbyś wesprzeć wośp możesz wpłacić po prostu okrągłą sumkę na jej konto. A nie tracić przy tym czas na podziwianie nadrzecznych krzaków i chaszczy.

 3. Akurat coś wiem o Wiśle, polecam wszystkim spragnionym dzikiej i pięknej natury, taki rejs. Przystań nosi imię Pileckiego bo tamtędy uciekał z Auschwitz. Sam właściciel motorówki nie budzi sympatii, przeszkadzają mu inni plywajacy na tym akwenie.

 4. Do @

  Chodzi przede wszystkim o wsparcie WOŚP ale widzę, że ten wątek dziwnym trafem Ci umknął…

 5. Nie wiem, czy to jest „fajny pomysł”. Płacić parę stów za możliwość przejechania się motorówka i oglądania w kółko krzaków na prawo i lewo, na coś takiego raczej bym się nie zdecydował. Poza tym uważam, że bombastyczne nadawanie nazwy pomostowi z paru desek imienia bohatera narodowego jest dość śmieszne, czy raczej żenujące. Marketingowo się sprawdziło? Dokąd łódka ta płynie, do przystani pod wezwaniem Boga Ojca Wszechmogącego w Kwaczale?

 6. Tak z Przystani im.rotm.Witolda Pileckiego Dwory Drugie

  Panie Zbyszku, no taki ten świat stworzony… Nawet jak nas, nie stać to cieszmy się że coś innego jest w Oświęcimiu… Że miasto chce żyć i są nowe pomysły…

Send this to a friend