Informacje, Sport, Wideo

OŚWIĘCIM. Re-Plast Unia Oświęcim Mistrzem Polski w hokeju na lodzie!

Po 20 latach Re-Plast Unia Oświęcim zdobyła Mistrzostwo Polski w hokeju na lodzie. Jedyną bramkę strzelił Marka Kaleinikovasa w 67 minucie meczu.

GKS KATOWICE – Re-Plast Unia OŚWIĘCIM 0:1 po dogrywce (0:0, 0:0, 0:0, dogrywka 0:1)

Bramki: 0:1 Kaleinikovas – Lorraine 67.

GKS KATOWICE: Murray – Kruczek, Delmas; Fraszko, Pasiut, Bepierszcz – Koponen, Varttinen; Lehtimaki, Monto, Iisakka – Cook, Wanacki; Marklund, Michalski, Smal – Lebek, Chodor; Kovalczuk, Maciaś, Hitosato.

RE-PLAST UNIA: Lundin – Diukov, Jakobsons; Kalenikovas, Dziubński, Sadłocha – Valtola, Uimonen; Ahopelto, Heikkinen, Karjalainen – Bezuszka, Ackered; S. Kowalówka, Lorraine, Denyskin – Noworyta; Wanat, Krzemień, Sołtys.

Sędziowali: BARTOSZ KACZMAREK (BYTOM), KRZYSZTOF KOZŁOWSKI (SOSNOWIEC).

KARY: 2 – 2.

Widzów: 1500. Stan play-off (do 4 zwycięstw): 4:3 dla Re-Plast Unii Oświęcim.

Foto: Printscreen TVP Sport

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. To jest tak jak przekopiowane jest z innego portalu i chce się zrobić po łebkach news.
    Nawet te zdjęcia z PrtSc

    Znowu żenada

  2. Artykuł zawiera jedną wprowadzające zdanie. I w tym zdaniu jest błąd gramatyczny. Chłopy ogarnijcie się.

  3. Anonim – zapomniałeś jeszcze pogratulować i podziękować: Budce, Bodnarowi, Sienkiewiczowi i pozostałym POwcom, a przede wszystkim Tuskowi. PO walnie się do tego przyczyniła. Strzelili wszystkie te bramki, a te które zostały im strzelone to wina PiSu Wreszcie Pcim Środkowy ograł Pcim Górny, Dolny, Nizinny, Górski i Bóg wie jaki – nie ubliżając mieszkańcom Pcimia – ale jakoś tak zawsze wychodzi.

  4. Gratulacje dla portalu. Za szybką reakcję. Autobus z Unią jechał w obstawie policji, straży pożarnej a zwłaszcza pogotowia ratunkowego. Przyznam, że tego się nie spodziewałem. Była też woda z sikawek OSP. GRATULACJE dla pomysłodawców. Oświęcim się spisał. Tak trzymać.

Send this to a friend