Informacje

OŚWIĘCIM. Radni PiS chcą wsparcia dla szpital w kwocie 250 tys. zł z rezerwy budżetowej

Oświęcimscy radni Prawa i Sprawiedliwości chcą przekazania 250 tys. zł z rezerwy budżetu miasta szpitalowi powiatowemu w formie dotacji na pomoc w walce z chorobą COVID-19.

Poprzedni artykułNastępny artykuł

15 komentarzy

 1. Przynajmniej ci, jako jedyni radni wykazują inicjatywę i podpowiadają Chwierutowi co ma robić, bo widać, że jest zagubiony w tej sytuacji i nieszczególnie szybko reaguje. I pytanie: a co z resztą radnych po-wskich i tzw. komitetu Janusza CH.? Zero pomysłów? Tylko diety brać i buzia w ciup?? Wstyd!!

 2. No trzej muszkieterowie (bez)radni radni wreszcie możecie się wykazać, wzorem miasta Duszniki Zdrój zakupcie dla mieszkańców Oświęcimia tzw. elektoratu maseczki, oczywiście z środków PiS.

 3. … do Panie Radny : niestety niebyt wnikliwie Pan szukał mojej aktywności dt. Inwestycji wymienionych na FB , proszę wejść na UM , Rada Miasta , moje Nazwisko i wreszcie Interpelacje i wnioski …. , jak Pan się zapozna to możemy wrócić do rozmowy merytorycznej . I mam jeszcze jedna proszę , proszę się podpisać z imienia i nazwiska wtedy CHĘTNIE z Panem porozmawiam o tych wszystkich „inwestycjach” , które charakteryzują się tych że wydano PUBLICZNE pieniądze . Zapewniam Pana ze w/W sprawach jestem bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Pozdrawiam Serdecznie

 4. hotin
  No co Wy! Przecież Januszkowi cały zadłużony od lat budżet zakradł centralny PiS,obniżając podatki o 1% dla mało zarabiających!

 5. Towarzysze pisowcy od tego jest Starostwo i rząd. Może były starosta wam pomoże?

 6. Pis to jednak stan umysłu…..:):) A jakie pis ma propozycje żeby zwiększyć czy nawet utrzymać budżet powiększając wydatki i umarzając wszystko wszystkim??Skądś trzeba brać żeby móc dać??Pomijam tu akurat doraźną rezerwę budżetową.Komu zabrać panowie ?? Komu nie dać???Trudne pytania które za chwilę staną się rzeczywistością budżetową.Ciekawe co da wtedy ten tani populizm.Przecież to pis rządzi:). Gdzie te miliardy spływające do kieszeni pracowników i przedsiębiorców? Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle??

 7. Czytam i oczom nie wierzę, szukam i nie znajduję: Pan Radny Adamaszek „szumi” na FB wypisuje żądania, które nawet popieram, nie jestem fanem panów z PiS, którzy uaktywnili się ostatnio w Mieście. Panie Radny nie zadam Panu tego pytania na FB, lecz tutaj, bo to portal miejski. Odpowie Pan, bo nie odnalazłem w archiwum Rady Miejskiej; czy złożył Pan interpelację w sprawie choć jednej, które tak obszernie wymienia Pan na FB? Od Pana elektorat oczekuje aktywności na sali obrad Rady Miejskiej mniej w przestrzeni internetu.

 8. Radni PiS niech się przygotują że za chwile może być 70 % bezrobotnych w powiecie i w końcu wszyscy wyjdą na ulicę nikt za 600 złotych czy 700 złotych się nie utrzyma siedząc w domu .

 9. Jak udowodnili amerykańscy naukowcy co czwarty pisowiec jest tak samo porąbany jak 3 pozostali.

 10. „To firma, której prezesem jest Wojciech Ahnert, radny PiS z Chorzowa, dostarczy maseczki ochronne dla czterech szpitali i stacji sanepidu na Górnym Śląsku. Będzie pośredniczyć w sprzedaży 5 mln sztuk tego produktu. Sam radny przekonuje, że pomaga szpitalom, bo sprzeda trudnodostępny produkt po dobrej cenie”.

 11. Tym razem nasze orły ukradły to z portalu miasta Świdnicy. Z dokładnie z takim samym żądaniem pięć dni temu zwrócili się do prezydenta miasta tamtejsi radni pis: „o przeznaczenie 250 tys. zł. na zakup maseczek, plastikowych przyłbic dla personelu i chorych szpitala” ponieważ „wsparcie w kwocie 250 tys. nie wydaje się duże. Kwotę o którą wnioskujemy możemy uzyskać z rezerwy budżetowej”.
  Panowie Kuczek, Łoziński i Przewoźnik – to robi się coraz bardziej żałosne.
  Zresztą przecież rząd cały czas zapewnia, że środków ochrony dla szpitali nie brakuje.
  Rezerwa, jak sama nazwa wskazuje, powinna zostać na jeszcze cięższe czasy.

Send this to a friend