Informacje

OŚWIĘCIM. Potrącenie dwójki pieszych na Starym Mieście

W poniedziałek 11 września tuż po godzinie 13 służby ratunkowe interweniowały w Oświęcimiu na ulicy Dąbrowskiego, gdzie doszło do potrącenia dwójki pieszych przechodzących przez oznakowane przejście.

W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 36 – letnia mieszkanka Oświęcimia, kierując samochodem marki Ford najechała na tył samochodu marki Renault, którym kierowała 60 – latka z Oświęcimia, a która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. W wyniku siły uderzenia renault przemieścił się na przejście potrącając dwoje pieszych tj. 43 – letnią mieszkankę Oświęcimia oraz 10 – letniego mieszkańca Oświęcimia.  Piesi pod opieką ratowników medycznych zostali przewiezieni do szpitala na badania. Lekarze stwierdzili u nich potłuczenia.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów oraz uwagę i koncentrację za kierownicą szczególnie w pobliżu przejść dla pieszych. Chwila nieuwagi, pośpiech czy roztargnienie może doprowadzić do poważnego zdarzenia drogowego.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. Każde przejście dla pieszych powinno być dobrze oświetlone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a w Oświęcimiu tego nie ma.

  2. Wiesz@ nie rozumiem dlaczego reparacje miałyby wypełnić braki w jego edukacji, zwłaszcza że w Oświęcimiu zaraz po wojnie szkoły działały. Chyba, że jest ludnością napływową i miał się uczyć w innym mieście, tylko dlaczego wtedy tak bardzo by się utożsamiał z Oświęcimiem? Poza tym musi mieć koło 90 lat. Chyba, że to wszystko kłamstwa, ale to też niemożliwe, bo tak się obnosi z katolicyzmem, że o to go nie podejrzewam.

  3. Anonimie.Winą za mój błąd obarcz swoich mocodawców w Berlinie,gdyż to oni mi w 44 roku szkołę spalili i do dzisiejszego dnia zadośćuczynienia nie wypłacili.

  4. Za to teraz jest. Prawo o ruchu drogowym rulez, bo tak się ten wyraz pisze. Chciałaś błysnąć a wyszedł Ci Janusz Kowalski🤣

Send this to a friend