Informacje

OŚWIĘCIM. Pieszy znów potrącony na jezdni

W czwartek 4 grudnia 2020 w Oświęcimiu o godzinie 10.30 na ulicy Zaborskiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Batorego, doszło do potrącenia pieszej poza przejściem dla pieszych. Jak wstępnie ustalili policjanci 29 – letni mieszkaniec gminy Chełmek, kierując samochodem marki VW Lupo, potrącił pieszą, która weszła na jezdnię wprost przed nadjeżdżający pojazd. Kobieta z obrażeniami ciała, w stanie nieprzytomnym, została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

4 komentarze

  1. Panowie strażacy i panowie policjanci jęsli ktos z was czyta posty to proszę odpowiedzcie dlaczego w tym dniu zamiast jechać na miejsce wypadku pojechaliście gdzieś w stronę zakładów chemicznych? Na sygnałach poszli jak ogień przez rondo koło castoramy tyle że nie na miejsce wypadku a gdzieś lecz gdzie niewiadomo. Po jakichś 10 minutach policjanci wracali juz nie na sygnałach w prawidłowe miejsce zdarzenia. Czyżby nieznajomość topografii miasta? Bo adres mieli prawidłowo podany sprawdziłem osobiście dzwoniąc na 112. Żenada panowie.

  2. Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

  3. Wypadek był wcześniej nie o g.10.30.Przjezdzałam tam o 10.20. i już była żółta karetka straż i 3 samochody a na jedni tylko części garderoby. Często ludzie idąc z osiedla domków przechodzą poza przejściem, które jest 40m dalej.

  4. Restrykcje, spowolnienia itp dla kierowców są za małe. Wprowadzić BEZWZGLĘDNE PIERWSZEŃSTWO DLA PIESZYCH I ROWERZYSTÓW NA CAŁEJ JEZDNI.

Send this to a friend