Biznes, Informacje

JANKOWICE. Plantacja choinek świątecznych

Nasze gospodarstwo jest firmą rodzinną zajmująca się uprawą drzew ozdobnych i choinek świątecznych od 1989 roku. Z roku na rok zdobywamy cenne doświadczenia na bazie własnych upraw oraz w oparciu o najnowsze badania naukowe i akademickie. Nasze metody pozwalają nam na uzyskanie drzewek o najwyższej jakości. Jakość ta dotyczy nie tylko samego wyglądu ale i zapachu oraz ogólnej zdrowotności hodowanych przez nas drzewek, ponieważ wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów prowadzimy także sprzedaż drzewek kopanych z gruntu do wysadzania w Państwa ogrodach. Drzewa te mają służyć klientom przez wiele lat dlatego też dbamy o to by były zdrowe, mocne i pięknie pachniały.

Przez cały rok prowadzimy hurtową sprzedaż drzewek, współpracując z biurami architektury krajobrazu, sklepami ogrodniczymi oraz innymi firmami zajmującymi się zielenią miejską, krajobrazem i ogrodnictwem. Duże zamówienia hurtowe rozpatrujemy indywidualnie.

W okresie zimowym zajmujemy się sprzedażą detaliczną. Można u nas zakupić w donicach piękne choinki świąteczne do domów, firm czy galerii handlowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt: e-mail: drzewkaiglaste@gmail.com

nr tel.: 601-962-609

Godziny otwarcia

sprzedaż choinek świątecznych

od 1.XII do 23.XII
Poniedziałek – Niedziela
9:00 – 17:00

 

art. zlecony

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend