Informacje

OŚWIĘCIM. Od 1 czerwca osobiście złożysz dokumenty

Od 1 czerwca, mieszkańcy będą mogli już osobiście złożyć dokumenty na Dzienniku Podawczym w Urzędzie Miasta. Podczas wizyty w urzędzie trzeba będzie jednak nosić maseczkę. Liczba interesantów załatwiających sprawy w tym samym czasie, zostaje ograniczona do jednej osoby, w danym pomieszczeniu biurowym. Konieczne jest też zachowanie bezpiecznej odległości i dezynfekcja rąk przy wejściu do budynków. Aby uniknąć niepotrzebnych kolejek będzie można, jak do tej pory umówić się telefonicznie na spotkanie. Sprawy urzędowe można załatwiać też poprzez platformę ePUAP, pocztę elektroniczną, listownie.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

  1. To może wreszcie ujrzymy Panią Komendant SM w mundurze, bo te dziurawe dżinsy… jakoś nie bardzo pasują do powagi zajmowanego stanowiska 🙂

  2. Widocznie Marysia chce uprawiać seks. Mam nadzieję, że po godzinach pracy.

  3. Widzę, że wracamy do normalności. Ciekawska Mery, zapewne urzędniczka miejska zaczyna znowu narzekać na pracę. Serio z tym streczem czy to żart?

  4. Aha, więc chcesz się podpisać na liście poparcia Trzaskowskiego? Teraz już wszystko rozumiem. Hotin! Ty zdrajco Narodu Polskiego, pachołku niemiecki, żydowski, lgbtowski, etc., niech ci ziemia ciężką będzie!

  5. Po co maseczki przecież wirus omija Polskę jest tylu wyzdrowieńców co dziennie o tym słyszymy i to bez szczepionki, odpowiedniego leku- ludzie zdrowieją !

  6. @Ciekawska Merry

    Strecz na twarz? Hahaha 😀 Poprawiłaś mi humor

  7. Ciekawi mnie jak prezydent zabezpieczy swoich pracowników czy da im choć przyłbice czy urzędu na to nie stać? Każdy sklep ma coś takiego albo chociażby strecz.

Send this to a friend