Informacje

OŚWIĘCIM. Mocne oświadczenie: przekłamane i nieprawdziwe informacje

Bożena Fraś, prezes MZK Oświęcim

Bożena Fraś, prezes MZK Oświęcim wydała oświadczenie, w którym stanowczo dementuje „przekłamane i nieprawdziwe informacje” z listu otwartego związków zawodowych.

Poniżej prezentujemy otrzymane oświadczenie:

Zobacz również:

OŚWIĘCIM. Zarząd MZK dąży do upadku spółki?

Poprzedni artykułNastępny artykuł

26 komentarzy

 1. Co tam MZK…

  hotin: twój Prezio i Premier ( rolnik, pszczelarz, harcerz i jeszcze nie wiadomo kto) obiecali przywrócić linie autobusowe gminom…. I pytam się : Gdzie te linie, gdzie te autobusy..???

  Byłaby to alternatywa dla MZK….

 2. @hotin

  No jeśli swoje wypociny na tej stronie nazywasz nagłaśnianiem to mam złe wieści. Niewielu ludzi to czyta. Mało kto komentuje… Toś bracie nagłośnił…
  No powiem ci rozbawiłeś mnie.

  PS. Nie jesteś „na złość mi”. Jesteś mi obojętny. Tak czy inaczej, bez ciebie nie wyobrażam sobie tej strony. Stałeś się takim portalowym błaznem Stańczykiem. Z tą różnicą, że Stańczyk był mądry a tylko udawał głupiego. A ty? Ty nigdy nie służyłeś na dworze królewskim…

 3. @hotin

  A co ty później nieboraku będziesz robił? Z tego co piszesz można wywnioskować, że lepiej by było gdyby taki koniec nie nastąpił.
  Kogo będziesz wtedy opluwał? Komu będziesz ubliżał?
  Przecież poza internetem nikt na ciebie uwagi nie zwraca…

  No, no ciekawe czasy nastały skoro sam hotin uzależnia swój byt od PO…
  To się chyba nazywa rozdwojenie jaźni.

 4. Mam konstruktywną propozycję: niech wszyscy patrioci odstawią do garaży swoje cztery kółka i przesiądą się do autobusów mzk. Gdy Chwierut zobaczy kłębiące się tłumy na przystankach nie będzie miał wyjścia, jak tylko nawet nie reaktywować, ale dodać nowe kursy.

 5. @oświęcimer

  Nie mam kłopotów ze wzrokiem. Daruj sobie zagrywki rodem z piaskownicy. Podaj argumenty. O ile istnieją…

 6. Pani Prezes! Jak to Perfect śpiewał: trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.Z uwagi na Pani dalece zaawansowany wiek (widać na zdjęciu), nie wątpię, że posiada Pani prawo do emerytury. Czyż nie warto skorzystać z przywilejów emeryta?

 7. Oszczędzanie na latarniach oszczędzanie na kursach autobusów – co dalej? czyżby wizja janusza ciągnęła miasto ku przepaści. Za chwile będziemy mieli spalarnie , niezliczone galerie handlowe i Bóg wie kogo jeszcze wpuści do miasta i z jaką działlnością żeby ratować budżet miasta.

 8. @masterkosa
  Masz jakiś problem ze wzrokiem ? A ten artykuł to niby o czym świadczy ?
  Ach rozumiem – o dynamicznym rozwoju komunikacji miejskiej w Osw.

  Ten „rozwój” jest widoczny wszędzie: w edukacji, w służbie zdrowia, w kulturze, na rynku pracy, w strukturze społecznej, w demografii, w bezpieczeństwie,…

  Wszędzie jest „coraz lepiej” 🙂

 9. Stety albo i niestety świat się zmienia. A my razem z nim. Ten kto za tym nie nadąża zostaje w d… Odnosi się to tak do prezeski , jak i do związkowców. Ten fakt nie ominął również komentatorów. Niektórych.
  ps.jazda samochodem po mieście to koszmar. W pewnym momencie stanie się tak bardzo nie do zniesienia że ludziska zaczną myśleć o korzystaniu z transportu publicznego. Będzie to proces długi i bolesny.

 10. Ta pani ze zdjęcia była szefem komitetu wyborczego Janusza Ch. Oczywiście, teraz przez przypadek jest szefem miejskiego mzk.

 11. Wybrałem się dziś wieczorem na spacer przez osiedle Chemików przez Batorego na Stare Stawy. Sporo ludzi biegających, spacerowiczów. Fajny mikroblok na Batorego. Oświęcim jest moim zdaniem całkiem ładny.

 12. @oświęcimer

  Nie ma o co toczyć piany. Temat MZK jest mi obojętny. Nie korzystam z autobusów. Wolę rower. Wychodzi taniej, zdrowiej, ekologiczniej i oczywiście szybciej (w godzinach szczytu o wiele szybciej)

  Ponowię pytanie do ciebie. Od jakiegoś czasu ciągle podkreślasz, że Oświęcim się zwija. Zastanawiam się na czym opierasz swoją opinie.
  Podaj proszę kilka argumentów na poparcie swojej tezy. Proszę o konkretne przykłady które mają pokrycie w faktach.

 13. Jak by miała choć troszkę ambicji to by sama zrezygnowała… Ale miesięczna pensyjka no nie pozwala

 14. Bożena, „nic nie może przecież wiecznie trwać”…weź zrób coś dobrego dla mieszkańców – weź odprawę i odejdź. Ludzie jeszcze pamiętają coś robiła na Piaście

 15. @Wkurzony

  cyt. Związek zawodowy walczy o kursy dla mieszkańców…

  to identycznie jak na kopalniach, tam związki walczą o „wungiel” dla mieszkańców 😉

 16. Masterkosa będzie toczył pianę ale sorry, muszę to napisać.

  Gdzie te czasy gdy Oświęcimskie MPK obsługiwało obszar od Wilamowic po Spytkowice i od Bierunia po Polankę. Żeby było jasne wina nie leży tylko po stronie MZK. Różnica jest taka, że wtedy (za komuny !! – wiem to szokujące) Oświęcim był drugim ośrodkiem gospodarczym województwa bielskiego a teraz jest zwijającą się dziurą.

 17. Dno. Będziemy płacić za nowy tabor a kursów nie będzie, ta babę powaliło do końca? Gdzie są kur..a radni , gdzie ich stanowcza reakcja? Związek zawodowy walczy o kursy dla mieszkańców a te byki w radzie siedzą cicho :/

 18. Co za kobieta tylko parcie na szkło i mikrofon ciekawe czy sama sobie i kierownikom obniżyła pensje jak tak bardzo chciała ratować firmę.. czy tylko ratować zwolnieniami pracowników jak to czytam to dostaję odruchów wymiotnych

 19. Dlaczego skoro jest tak świetnie to w nowych rozklejanych od 1 września rozkladach znajdują się błędy? Ponadto dlaczego usuwacie kursy dowozowe linii 2 do Synthos na 6 i 7 i do szkoly na 8? Dlaczego rozkład podstawowej linii mzk nr 1 jest jak ser szwajcarski i nie ma w nim równych faktów? Czy Pani Prezes zna się w ogóle na tym?

Send this to a friend