Informacje

OŚWIĘCIM. Lokalni działacze PiS bronią rodziny Beaty Szydło

Lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości z powiatu oświęcimskiego opublikowali oświadczenie w związku z ostatnimi atakami medialnymi na rodzinę premier Beaty Szydło.

Foto: materiały prasowe PiS / Facebook

 

Poprzedni artykułNastępny artykuł

35 komentarzy

 1. Panie Gabriel. Proszę zwracać się do mnie per pan. Co do ogarniania to tu nie ma nad czym się rozwodzić i ogarniać, ale jeżeli boli pana nazywanie faktów po imieniu to już pana problem. Co do mojej wredności to prosiłbym bez komplementów ponieważ nie dla pochlebstw piszę.
  Życzę zdrówka.

 2. Wredny ty lepiej zamilcz (choc na to licze) bo nie dość żeś wredny to niezbyt ogarnięty delikatnie to ujmując

 3. Panie Józek to nie jego kapłaństwo i rezygnacja z niego jest przyczyną tego co się dzieje ale to, jak jego matula dbając o niego, mości mu posadki tam gdzie inni z kwalifikacjami ne nie mają szans a on bez takich kwalifikacji pnie się po szczeblach. Typowy przykład nepotyzmu. PIS tak szumnie o tym mówi i potępia a w tym przypadku tematu nie ma ??????/

 4. Ataki na członków rodziny to już tradycja którą zapoczątkowała strona która dzisiaj tak mocno czuje się oburzona . Przypomnijmy zmasowany atak na rodzinę premiera Tuska , jego dziadka , dzieci . Wykorzystywanie zachowania dzieci do zdyskredytowania ich ojca Rzecznika Praw Obywatelskich Bodnara. Atak nas kandydata na Rafała Trzaskowskiego za przeszłość jego matki . Ataki na prezydenta Wałęsę za czyny jego syna i wnuka . Itd. … Wszystko to podnoszone szczególnie w tzw. mediach publicznych .Kto sieje wiatr zbiera burzę . Nie mam nic do Tymoteusza i jest mi go żal bo stał się ofiarą w sytuacji gdy jego kapłaństwo zostało wykorzystane do bieżącej polityki przez środowiska polityczne w którym tkwi jego matka .

 5. Po przeczytaniu tych komentarzy tu w tym portalu jak i ogólnopolskich myśle że przyjdzie kara na nas wszystkich. Jak kradli i ludzie nic z tego nie mieli a kraj upadał na dno nie było takiego jadu wobec wtedy rządząch jak teraz się leje kazdej godziny z kazdej gadziny w tym kraju. Widać to juz taki polski urok że jak jest dobrze to trzeba to zniszczyć żeby było źle. Jak będzie źle wtedy latami dochodzimy do tego żeby było dobrze. Tyle że tym razem jak banda „prawdziwych POlaków itp” dorwie sie do koryta to z Polski zostanie tylko nazwa bo kraju suwerennego juz nie będzie . Wtedy bedziecie skamlać o prawa wolności praworządność . Tyle że zostanie juz tylko wolność dla tęczowych i „kobiet ” do usuwania kiedy tylko im się zachce.
  Ze zgrozą patrzę jak dajemy sie wszyscy wodzić za nos i plujemy na siebie nawzajem ku uciesze tych którzy „życzą nam dobrze” jako narodowi póki co jeszcze niezależnemu.

 6. Pani ta jak każde władza korzysta z możliwości lukratywnych ustawień rodzinki. Synalek z wykształceniem teologicznym pnie się po drabinie kariery w spółce paliwowej. Co by nie powiedzieli i jak się starali nie jest to do obrony i świadczy o tym, że niczym się nie różnię od Po-wców w tej mierze. Równie dobrze ja mógłbym się tak piąć po drabinie kariery w strukturach kościoła nie mając z nim nic wspólnego. Koryto jest koryto.

 7. Przypomnę szanownemu panu, byłemu wicewojewodzie, obecnie piastującego stanowisko sztucznie dla niego utworzone, że nie pamięta wół(PIS) jak cielęciem był i przy użyciu propagandzisty większego niż w czasach świetności naszego sąsiada, którego A. by się nie powstydził, szanownego pana prezesa propagandowej, rządowej TVP zaatakował Prezydenta Warszawy, że jego dziecko nie było w komunii., Dlaczego wtedy się Pan tak nie obruszył i zwrócił uwagę swojemu mentorowi z Nowogrodzkiej? Ba, powiem więcej czemu nie zrezygnował Pan z członkostwa w PIS, skoro takie ma pan przekonania. I jeszcze jedno – sami przesuwacie granice przyzwoitości a potem zdziwko. Zatkało, co?

 8. Idzie prezes koncernu ulicą i drapie się po głowie za co sfinansować wyposażenie nowo zakupionego pensjonatu. Patrzy na reklamę: dotacje dla rybaków. I ja raz byłem na rybach – pomyślał. Wszedł i jak każdy inny rybak dotację dostał. A teraz nie wiadomo dlaczego się go wszyscy czepiają

 9. Ostatnio minął rok od momentu gdy premier wprowadził lockdown na dwa tygodnie. Od tamtego czasu pięciokrotnie ogłoszono wygraną z pandemią.
  Tymczasem z panoramy Ostrołęki lada moment znikną „dwie wieże” elektrowni C. Kolejne pieniądze utopione przez PiS w błocie.

  2012 baryłka ropy 128USD = litr benzyny w Polsce 5,50 PLN
  2021 baryłka ropy 60USD = litr benzyny w polsce 5,30 PLN

  Nie ma co, wstajemy z kolan…
  … By upaść na pysk..

  Najnowsze obostrzenia do 9 kwietnia. Bo 10 trzeba odstawić szopkę smoleńską…

 10. Pan Tymoteusz mógł przecież zostać np. wiceprezesem Orlenu od spraw jakichkolwiek, nie takie przewały się dziś w Polsce dzieją. I za to mu chwała i cześć.

 11. Polityka to bagno dlatego trzeba oddzielić życie polityczne od życia rodzinnego.
  Pani B. tego nie zrobiła i to jest tego konsekwencja.

  Wystarczyłoby odciąć się od tego już w zeszłym roku jak mówiono iż jej syn nie jest już księdzem – widocznie coś nie było „tak” więc szacunek dla Tymoteusza – skoro źle się czuł w tym stanie. Brawo za odwagę – inni (księżą) nie mają

  W wielu przypadkach wystarczy znane słowo PRZEPRASZAM które często zamyka daną sprawę – na marginesie pani B. brakło tego słowa po kolizji jej audi w Oświęcimiu

 12. Coż za żenujące widowisko. Daliście się wszyscy poszczuć na siebie na wzajem ! Jacy lokalni działacze ? Kto jest sygnotariuszem listu? Z resztą każdy zdrowy i normalny facet na jego miejscu zrobił by dokładnie to samo, zwłaszcza że tyle pani Szydło zawdzięcza. A gdzie są lokalni działacze PIS ? Czemu brak tu ich podpisów? Czyżby mieli inne zdanie???

 13. „Ludzie mnie lubią. Wie pan dlaczego? Mam jedną zasadę, niczego nie zamiatam pod dywan. Dobrze żyję z każdym. O, mam świetne stosunki z prezesami Synthosu, byłym i obecnym. Unikam mówienia źle o Synthosie, bo mi nie wypada. Mój syn tam pracuje. No wiem pan, trochę mu pomogłem. bo spytałem prezesa: „Mój syn będzie pracował w Synthosie tu, czy za granicą? Bo nie wiem, czy mam mu kupować mieszkanie”. No i syn pojechał do niemieckiego oddziału”. Ciekawe kto tak ładnie opowiada?

 14. Po rezygnacji ze stanowiska wicewojewody Zbigniew Starzec twierdził: „Na mojej głowie było siedem wydziałów, od skarbowego, przez Skarbu Państwa, geodezyjny, infrastruktury, edukacji po zdrowie. To w sumie 85 proc. działalności urzędu. Nie zazdroszczę mojemu następcy”. Zastanawiam się w takim razie co robił wojewoda z pis i pozostali wicewojewodowie, chyba za bardzo się nie przepracowywali (15%)?

 15. W przyszłym tygodniu związki zawodowe z solidarnością włącznie ze szpitala psychiatrycznego w Kobierzynie zapowiedziały strajk, a wszyscy ordynatorzy zagrozili złożeniem wypowiedzenia, jeśli pisowski zarząd województwa mianuje Zbigniewa Starca dyrektorem szpitala. Ciekawe dlaczego?

 16. Widzimy afera za aferą w Pis, kumoterstwo, w firmach, wyprowadzanie pieniędzy ze spółek itp, wyrzucanie na bruk osoby które latami pracowały a tylko dlatego że nie są z PIS samo zło, ściganie ludzi za drobne wykroczenia jak by byli przestępcami a jednocześnie prawdziwi przestępcy w białych rękawiczkach chodzą bezpiecznie a prokuratura ziobry nie chce ich ścigać – brak słów. Kiedyś Szydło powiedziała ” wystarczy nie kraść” i skoro nikt tego nie wziął sobie do serca z PIS-u to ja dodam trafne powiedzenie ” z kim przystajesz taki sam się stajesz” a tak na marginesie czy ktoś próbował zmienić nazwisko można sprawdzić jak długo ta formalność trwa. Tu nikt oczywiście nie pomagał ?

 17. O wielkich mówiło się onegdaj: Duży do nieba, a głupi jak trzeba:)

 18. hotin tyle razy ci tłumaczyłem jak krowie na miedzy, że z PO czy innymi partiami jest mi nie po drodze, ale jak ktoś jest tępy to nic do niego nie dociera. Urodziłeś się niewolnikiem i umrzesz niewolnikiem.

 19. No niezła cenzura.Brawo jareczku.Tak Cię w konarze uczyli bo mnie nie.

 20. Rozumiem że można oceniać byłą premier za to co zrobiła lub nie zrobiła można się z nią również nie zgadzać ale szukanie haków w rodzinie to są po prostu esbeckie metody!

 21. Świat nic by nie wiedział o synu Szydłowej gdyby go sama nie wyciągnęła za uszy do mediów.Tymon tez mogl sie na to nie godzić ale wowczas widac pasowalo mu grzanie się w blasku mediow i slawnej mamy czego kulminacją byla jego kuriozalna msza na Jasnej Gorze.Potem wyszło jak wyszło( kto ma wiedziec to wie o co chodzi)a teraz pretensje do świata.Mnie nie interesuje co robi syn Szydłowej ale trzeba pamietać ze to mama skierowala na syna swiatla jupiterów wtedy jak pasowalo to do jej wizerunku a syn raczej nie oponował i aktywnie w tym uczestniczyl. Te swiatla nie gasną na życzenie.Przynajmniej nie w wolnych mediach.Swoja droga nie zauwazylem tez zeby te media napisaly nieprawde czy artykul byl obrazliwy Generalnie wszystko sie zgadza..Anonimowosc to luksus z ktorego pan Tymon zrezygnowal dobrowolnie jakis czas temu na wlasne zyczenie ale serio zycze mu spokoju.Kazdy ma prawo do spokojnej pracy i błędów młodości.Szkoda tylko ze i tym razem nie obyło sie bez koneksji politycznych i wielomilionowych dotacji panstwowych w tle.Ale takie juz DNA tego srodowiska.

 22. To o osiągnięciach lidera oświęcimskiego pis, pana Zbigniewa Starca, na niwie psychiatrycznej pisać – nie można?

 23. Nie znam innego takiego przypadku, żeby prymicje odbywały się na Jasnej Górze, żeby była transmisja telewizyjna, żeby uczestniczyła w mszy połowa polskiego rządu. Był prezes PiS Jarosław Kaczyński, przyjechali biskupi i inni dygnitarze.
  Jeśli ktoś wyrządził księdzu Szydło krzywdę, to właśnie uczestnicy tamtej uroczystości. Zrobiono z tego ogromną imprezę, niestety o charakterze politycznym

 24. Czy dzieci polityków nie mają prawa do prywatności? Ale czego można spodziewać od dziennikarzy bez klasy? Tabloidyzacja mediów w postępie geometrycznym.

Send this to a friend