Informacje

OŚWIĘCIM. Koronawirus – radni pytają o bezpieczeństwo

Radni Rady Miasta Oświęcim pytają prezydenta Janusza Chwieruta czy posiada wiedzę na temat przygotowań szpitala powiatowego na wypadek koronawirusa?

Treść interpelacji:

Poprzedni artykułNastępny artykuł

18 komentarzy

 1. No ale chamstwo było,jest i będzie.Na pocieszenie powiem że chamstwo w sieci jako takie,działa tylko na niekorzyść chama . Ta prawda dociera do każdego.Prędzej czy póżniej.

 2. @Stefan B – nie zgadzam się. Takie forum jak tutaj powinno służyć wymianie poglądów w sprawach naszego miasta, w formie trzymającej pewne standardy przyzwoitości, a nie na pluciu, lżeniu, bluzganiu, eksponowaniu chamstwa i bezczelności. Jeśli nie reagujesz, zgadzasz się tym samym np. na obecność kupy na twojej wycieraczce, na bohomazy na ścianie twojego bloku, na ryki pijaczków pod twoim oknem. To ten sam mechanizm. Jeżeli chamy chcą okazywać swoje chamstwo na swoich fejsbukach – po prostu nie wchodzę na ich fejsbuki. Natomiast zaglądając na stronę z założenia przeznaczoną dla ludzi myślących, nie chcę widzieć steków prymitywnych wyzwisk.Bo po pewnym czasie zostaną tu tylko rude hotiny.

 3. Dla wszystkich z lewa i prawa, dużych i małych, ryżych i tych nie …ku pokrzepieniu serca dedykuję piosenkę Fight the virus -Alvin Oon

 4. Pisz za siebie.

  Tu du…pę trzeba mieć twardą jak skóra nosorożca….

 5. Coś trzeba z tym zrobić: karać administratorów stron za brak moderacji i nakładać wysokie grzywny na takich jak poniżej. Inaczej do szczętu schamiejemy jako społeczeństwo.

 6. Czy to prawda,ze to oni przywlekli to okropienstwo do Europy?Czy to POmyje I ich pazie?Pytam retorycznie😂😂😂😂

 7. @Ryży donald

  Rozumiem, że pytasz bo się o siebie martwisz…

  Odpowiadam: Nie jesteś bardziej narażony. Co najwyżej podatny na sugestie. Głosuj na kogo chcesz – wirusy nie wiedzą co to polityka.

  Zdrowia życzę.

 8. Czy to prawda,ze wszyscy wyborcy lewactwa z po I lewicy sa bardziej narazeni na wirusik?

 9. A tam oddział zakaźny. Epidemie przychodzą i równie szybko odchodzą. Ale drugi oddział psychiatryczny z całą pewnością by się przydał! Ot taka refleksja po niektórych wypowiedziach…

 10. Pan radny nie powinien mieć powodów do niepokoju. Przecież, jak twierdzi władza, żadnego zagrożenia nie ma. Stawiam poza tym śmiałą tezę, że do końca kampanii wyborczej w Polsce koronawirusa nie będzie.

 11. Staram się nie komentować wydarzeń podawanych w waszym portalu….ale po zapoznaniu się z tym listem mam pytanie do Pana radnego, czy Pan wcześniej konsultuje treść swoich interpelacji z kimś z Pana partii ? Chyba nie, gdyż nikt nie podpisałby się pod takimi głupotami . To że robi Pan z siebie idiotę to jedno ale firmować taki bełkot pod szyldem jakiejkolwiek partii….Mam do radnego prośbę – zablokuj Pan sobie w domu komputer i papier do drukarki, to będzie bezpieczniejsze dla wszystkich

 12. Ciekaw jestem co za inteligent szpagatowy zlikwidował oddział zakaźny? Teraz wadze w razie draki nakazują udać do najbliższego oddziału zakaźnego. Najbliższy to chyba jest w Wadowicach.

 13. Czekaj… pytają prezydenta miasta o szpital, który podlega pod powiat? Aha…

Send this to a friend