Kultura

OŚWIĘCIM. Korea Południowa i Japonia – okiem centusia z Krakowa

12 grudnia 2023 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się pięćdziesiąte ósme z cyklu podróżniczych „Spotkań przy globusie” – z Iwoną Marczak – pt. „Korea Południowa i Japonia – okiem centusia z Krakowa”.

„Opowiem o trzytygodniowej przygodzie w najdroższych krajach Azji. Polecicie ze mną na wyspę Czedżu, jeden z 7 cudów świata Natury, a także do energetycznego Seulu, zwiedzić jego najciekawsze zakątki. Nie ominie Was też podróż do Japonii – tym razem w środku gorącego lata, zobaczymy te bardziej, i te mniej znane miejsca, zanurzymy się w świat kolorowych świątyń, dzikich plaż i rwących wodospadów, pędząc prawie 300 km/h pociągiem typu Shinkansen. Do tego wszystkiego opowiem o kosztach takiej wyprawy i o tym, jak samemu ją zorganizować”. /Iwona Marczak/

Iwona Marczak – mówi o sobie w liczbach: 54 kraje, 6 kontynentów, 3 podbródki. Podróżniczka z pasji, z zawodu nauczycielka akademicka, o swoich podróżach opowiada w zabawny i przystępny sposób. Ceni sobie zarówno dalekie podróże, jak i te najbliższe, a w mediach społecznościowych ze szczerością dzieli się swoimi przygodami jako Dzień Dobry Świecie – na Facebooku, Instagramie i Tik Toku.

wstęp wolny

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend