Informacje

KĘTY. Policja szuka świadków śmiertelnego potrącenia

Policjanci  z Komisariatu Policji w Kętach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, prowadzą śledztwo mające na celu ustalenie okoliczności wypadku drogowego śmiertelnego, do którego doszło w czwartek (9.11.2023) w Witkowicach na ulicy Kanada.

Wstępnie ustalono, że 19 – letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując samochodem marki Alfa Romeo najechał na leżącego na jezdni 64 – letniego mieszkańca gminy Kęty. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny. Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu.

Śledczy analizują zebrane dowody, jednakże zwracają się również z prośbą o kontakt do kierowców posiadających kamerki samochodowe, którzy w czwartek 9.11. br. pomiędzy godziną  19, a godziną 19.40 jechali ulicą Kanada w Witkowicach. Na nagraniu z kamerki samochodowej może znaleźć się szczegół, który pomoże w ustaleniu przebiegu zdarzenia. Nagranie takie należy zabezpieczyć i powiadomić policjantów z Komisariatu Policji w Kętach pod numer 47 83 26 500 lub pod numer alarmowy 112.

KPP Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend