Informacje, Kultura, Sport

OŚWIĘCIM. „Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala” w OCK

2 stycznia 2022 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert noworoczny pt. „Koncert Wiedeński. Noworoczna Gala”, będący podróżą do roztańczonego i magicznego Wiednia, podczas którego zostaną wykonane najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana, arie i duety wszechczasów oraz największe światowe szlagiery.

Koncert w wykonaniu Królewskiej Orkiestry, pod dyrekcją Myrona Krila – dyrektora artystycznego Filharmonii Tarnopolskiej oraz europejskiej klasy solistów międzynarodowych scen, przeniesie słuchaczy do ojczyzny walca i na Broadway.

W ten magiczny wieczór zabrzmią największe przeboje króla walca Johanna Straussa, arie i duety z najsłynniejszych operetek – „Zemsty nietoperza”, „Barona cygańskiego”, „Księżniczki czardasza”, „Wesołej wdówki”, czy „Krainy uśmiechu”.

Nie zabraknie również utworów grupy ABBA („Mamma mia”, „Dancing Queen”), Whitney Houston („All at once”), a także muzyki filmowej, czy „Hallelujah” Leonarda Cohena i wielu innych muzycznych niespodzianek.

W koncercie weźmie udział sopranistka Edyta Piasecka – solistka Opery Narodowej w Warszawie, tenor Sławomir Naborczyk współpracujący z Operą Narodową w Warszawie, Operą Krakowską, Teatrem Muzycznym w Lublinie, Ladies TrioKenny Huster – finalista programu The Voice of the Ukraine. Noworoczna Gala wzbogacona będzie popisami tanecznymi, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią.

wykonawcy:  
Myron Kril – dyrygent
Edyta Piasecka – sopran
Sławomir Naborczyk – tenor
Ladies Trio – wokal
Kenny Huster – wokal
Orkiestra Królewska

Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminami.
Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Rezerwacje niewykupione w wyznaczonym terminie będą anulowane.

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Regulamin internetowej sprzedaży biletów przez Oświęcimskie Centrum Kultury.


Szanowni Państwo!
w związku z obostrzeniami związanymi z limitowaniem liczby uczestników podczas wydarzeń artystycznych, w instytucjach kultury, z wyłączaniem z dopuszczanego limitu osób zaszczepionych, prosimy o zapoznanie się z regulaminem wewnętrznym Oświęcimskiego Centrum Kultury dotyczącym możliwości weryfikacji osób niewliczających się w limity osób przebywających na terenie instytucji kultury podczas wydarzeń i imprez organizowanych przez Oświęcimskie Centrum Kultury.

W związku z powyższym uczestnicy wydarzeń mają możliwość złożenia Oświadczenia woli – zgody osoby chcącej dobrowolnie okazać paszport covidowy oraz okazania dobrowolnie i z własnej inicjatywy do wglądu organizatorowi paszportu covidowego.

Zwracamy się z prośbą do osób, które dokonują zakupu biletów w Oświęcimskim Centrum Kultury o zapoznanie się z regulaminem i oświadczeniem.

W przypadku zakupu biletów online i zadeklarowania chęci okazania paszportu covidowego prosimy o wypełnienie oświadczenia oraz przyniesienie go wraz z paszportem na wydarzenie, na które zostanie zakupiony bilet. Wcześniej prosilibyśmy o potwierdzenie woli okazania paszportu covidowego na maila kasa@ock.org.pl

Osoby, które dokonywać będą zakupu biletów w kasie OCK mogą wypełnić i złożyć oświadczenie w kasie oraz okazać paszport covidowy podczas dokonywania transakcji.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zrozumienie sytuacji.

Regulamin w zakresie możliwości weryfikacji osób niewliczających się w limity osób przebywających na terenie instytucji kultury podczas organizowanych wydarzeń i imprez.

Oświadczenie woli – zgody osoby chcącej dobrowolnie okazać paszport covidowy.


bilety: 100 zł, 90 zł

30% limit uczestników wydarzenia, określony obowiązującymi od 15 grudnia przepisami, został wyczerpany. Bilety na Koncert Wiedeński – Noworoczną Galę są do nabycia wyłącznie w kasie OCK po wypełnieniu oświadczenia i okazaniu paszportu covidowego.

organizator: Oświęcimskie Centrum Kultury

Poprzedni artykułNastępny artykuł
Send this to a friend