Wideo

OŚWIĘCIM. Janusz Chwierut oficjalnie kandydatem na prezydenta Oświęcimia

W środę urzędujący prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut ogłosił swój start w wyborach samorządowych. Będzie ubiegał się o reelekcję. Zobacz rozmowę z kandytatem na prezydenta miasta w TVP3 Kraków.


Źródło: TVP3 Kraków

Poprzedni artykułNastępny artykuł

29 komentarzy

 1. Idź się leczyć zakompleksiony człowieku.Fanatyku tej Pisowskiej sekty.

 2. Był już dwie kadencje …i koniec specjalnie dla jego prezydentury Tusk robił ustawę … pamiętacie !

 3. Chopin idź lepiej pograć na pianinie ponoć dobrze ci to wychodzi.

 4. Mieszkańcy Oświęcimia nie dajcie dalej zadłużać miasta, nie dajcie betonować. Czas aby ktoś nowy przyszedł i rozliczył tą betonoze w urzędzie. I tej śmietance radnych z po też podziękujmy.

 5. do :O
  Masz rację, że tak nie powinno być żeby upchać tylu w jednym samolocie, ale widocznie takie wtedy były standardy (patrz katastrofa CASY z dowództwem polskiego lotnictwa) – Jestem przekonany że tak miało być bo tak było taniej i oszczędniej, a kto w tamtym czasie rozporządzał budżetem i finansami państwa – Jacek „nie ma piniendzy i nie będzie” Rostowski, więc cięcia musiały być. A kogo z całego ówczesnego „świecznika” zabrakło na pokładzie Tupolewa – tego którego imię brzmi jak imię pewnego kaczora ze świata Disneya lub nazwa gum balonowych sprzedawanych ongiś w Pewexach

 6. Zibi, nie na bieżąco jesteś. Już parę razy w mediach było że to kandydat.

 7. Czemu do walki o fotel prezydenta nie wystawią Przewoźnika młody wykształcony doktorat przecież ma.Umie pisać interpelacje interesuje się wszystkim .No chyba, że taki z niego cienias ,i cykor boi się przegranej z obecnym prezydentem.

 8. Mlody wygogluj sobie 12 tydzien ciazy i kliknij zdjecia…umialbys zlikwidowac taki „zlepek komorek” jak to mawiaja entuzjasci aborcji…?

 9. 5 gwiazdek PO Pewnie jeszcze tańczyła kankana. Kto wsadza do jednego samolotu tyle osób ze świecznika narażając ciągłość władzy? Jaki ma w tym interes? Na dodatek grozi więzieniem tym, którzy się sprzeciwią. Wiesz chyba o kim piszę.

 10. do :O
  Przecież jednego już „brzoza” zlikwidowała w 2010 r. Tak wiele trzeba by sytuacja się powtórzyła – za tym stoją nad wyraz sprawni ludzie w swoim krwawym fachu. Już raz pani ministra z rządów PO popijała kawkę z bananem na ustach nad ciałami w prosektorium, a historia ma to do siebie że czasem lubi się powtarzać

 11. @Młody
  Jak masz głupio zagłosować to lepiej na wybory nie idź bo najwyraźniej nie dorosłeś – na razie myślisz przyrodzeniem, chciałbyś chędożyć i kopulować wszędzie i bez konsekwencji a nie na tym polega dorosłe życie. Na razie jesteś młody, dorośniesz to może z głupoty wyrośniesz, a na głupotę niestety piguły ani przed ani po , ani z receptą ani bez jeszcze nie wynaleziono

 12. Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej. Ale nie o to chodzi jak to komu wychodzi.

 13. Oby tylko Rosjanie nie wykorzystali jego słów do prowokacji. Panu Kaczyńskiemu marzy się wojna domowa. Koniecznie chce trafić na Wawel.

 14. Czy to prawda, że Kaczyński się boi iż Tuska każe go zabić? Dziadek odleciała całkowicie.

 15. Wszyscy kandydaci są za współpracą z kościołem. Czekam na ruch rządu ws legalizacji prawa aborcyjnego. Bez tego nie idę na wybory.

 16. Powiedz kto Psie. Bo ja myślę, że Starzec albo Łoziński. Młodzi, energiczni, doskonale wykształceni i niezmęczeni.

 17. Czy naprawdę nie mamy lepszego od tego co tylko eeeee. Yyyyyy co słowo mówi

 18. Kto będzie Dudą i zrobi z Chwieruta Komorowskiego?

 19. Pracownicy UM mają już gdzieś wybory i prezydenta. Większość w ciągu kilku najbliższych lat przejdzie na emeryturę a młodszych urzędników nie ma. Wystarczy spojrzeć na ostatnie nabory, z jakim trudem ktokolwiek jest zatrudniany. Przeważnie nikt się poprostu nie zgłasza do pracy. UM sam się zlikwiduje i przymusowo trzeba będzie połączyć gminę i miasto w jeden urząd. Przynajmniej mniej radnych i włodarzy będzie.

 20. Na szczęście dla Oświęcimia to będzie ostatnia kadencja JCH. Pytanie tylko czy będzie jeszcze co ratować po tych prawie 20stu latach betonowania i wyludniania miasta?

 21. Pracownicy UM i jednostek będą pamiętać. Najbliższa dekadę – jak mawia klasyk.

  7 kwietnia wskażemy czerwoną kartkę!

 22. Przez brak realnych kontrkandydatów Oświęcim zmarnuje kolejne 5 lat… Szkoda tego miasta.

 23. W wyborach pracownicy Urzędu i jednostek podległych powinni odpłacić pięknym za nadobne.

 24. Teraz to się jeździ do TVP?
  Widać zmęczenie drogą do Krakowa. Musiała być męcząca.

Send this to a friend