Wideo

OŚWIĘCIM. Jakub Przewoźnik kandydat na prezydenta Oświęcimia był gościem TVP3 Kraków

Jakub Przewoźnik, radny miasta i kandydat na prezydenta Oświęcimia z ramienia Prawa i Sprawiedliwości był gościem Tematów dnia w TVP3 Kraków.

Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć całą rozmowę.

Źródło: TVP3 Kraków


Zobacz także:

OŚWIĘCIM. Janusz Chwierut oficjalnie kandydatem na prezydenta Oświęcimia

Poprzedni artykułNastępny artykuł

22 komentarze

 1. Patrzę tak Dziadu na tego twojego kandydata i myślę sobie, że przymiotnik sflaczały pasuje tu doskonale. Sam zacząłeś.
  Fakt, że radny Przewoźnik reprezentuje PiS jest wystarczającym powodem, aby ludzie mogli go właściwie ocenić.

 2. @ Anonim
  Każda zmiana na tym stanowisku będzie „dobra”, bo już gorzej być nie może

 3. @ Klocku
  wolisz sflaczałego, leniwego i irytującego smutnego pana co to dawno dawno temu z Ryżym Donkiem haratał w gałę? Bo ja nie!!! Przewożnik ma mój głos!

 4. Mógłby ktoś przetłumaczyć ten wywiad na język polski? Co to za bełkot? Wygląda na to, że pan zadający pytania dostał na kartce pytania inspirowane banerami z Oświęcimia, a i z tym kandydat nie za bardzo sobie poradził. Zresztą co się spodziewać po facecie, który nie wie jak się nazywa- na tych bilbordach raz jest Przwoznik, raz Przwoźnik, a raz Przewoźnik. Ale przynajmniej imię jest niezmienne 😉 Ciekawe, dlaczego dziennikarz nie był zainteresowany tajną próbą zainstalowania tego pana na stanowisku zastępcy dyrektora Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemii Oświęcimskiej. Ewakuacja nie wyszła, ale pech. A na marginesie, jest tutaj ktoś, kto wie jakim cudem pan JP został pracownikiem Starostwa?

 5. Cała prawda o PIS opisana przez posła PiS:
  „Tłuste koty” cynicznie kpiły z ideowych działaczy, którzy mieli ambitne plany. Oni patrzyli tylko gdzie jeszcze co zachachmęcić, gdzie do jakiego koryta się dostać, gdzie w krótkim czasie zarobić miliony, śmiejąc się również z PiS. O tym też trzeba mówić – stwierdził polityk. Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa w rządzie Mateusza Morawieckiego, w wywiadzie dla kanału Idź Pod Prąd

 6. Tym się różni KO od pisowców, wyobrażacie sobie kandydata opozycji w tv za czasów PiS… ja też nie

 7. Oby nam tylko przeniósł elektrowni z Ostrołęki do Oświęcimia, lub co nie daj boże wybudował drugi CPK.

 8. Świetna charakterystyka Koalicji 13 grudnia,
  która po dorwaniu się do władzy postępuje
  w sposób antydemokratyczny.

 9. To jest oczywiście i na szczęście propolski prawdziwy patriota dobrozmianowy, a nie – jak ta cała koalicja 13 grudnia: element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny, taki margines, cyniczny, zmierzający do dezintegracji społecznej, godzący w interesy milionów obywateli, haniebnie oskarżający nasz Naród, złodziejski, skompromitowany, łamiący elementarne prawa, w ciężkim kryzysie moralnym, naruszający elementarną lojalność wobec Narodu, nieprzyzwoity, szkodzący Polsce, niezwykle gorliwie i agresywnie broniący starego systemu oraz przywilejów dawnych elit, skorumpowany, okradający Polskę na wielka skalę, oszukujący, podporządkujący polskie sprawy obcym wpływom, stosujący pomówienia, w sposób przestępczy wykorzystujący służby specjalne, stosujący socjotechnikę opartą o kłamstwo, umacniający poczucie niższości u Polaków, wyprowadzający majątek Polski, wyprzedający cenne polskie przedsiębiorstwa, budujący swoistą kontr-rzeczywistiość wirtualną, itp, itd.

  No.

  I dlatego trzeba głosować na kandydata pis.

 10. Jak trzy tygodnie temu prezydent Chwierut występował w telewizji Kraków to pisuary się bimbały, i wyśmiewały z naszego prezydenta,ale jak wasz kandydat na prezydenta występuje to jest wszystko Ok. Totalny obciach,i żenada.

 11. Panie Jakubie,
  tak trzymać,
  w Oświęcimiu muszą
  nastąpić zmiany.

 12. Nie wiem czy chciałabym. żeby prezydentem miasta został otyły pączuś ?

Send this to a friend