Informacje

OŚWIĘCIM. Bilet na autobus kupisz w biletomacie

Jeden z trzech biletomatów, które są do dyspozycji pasażerów komunikacji miejskiej stoi już na przystanku Dąbrowskiego – miasto. W przyszłym tygodniu na przystanku Dąbrowskiego – kościół zamontowany zostanie kolejny. Ostatni będzie przy dworcu PKP i pojawi się tam do końca czerwca.

Biletomat jest prosty w obsłudze. Bilety można kupić za gotówkę płacąc zarówno bilonem, jak i banknotami lub kartą płatniczą. Urządzenie ma zainstalowany moduł wydawania reszty oraz moduł oświetleniowy. Ma też cztery wersje językowe. Biletomaty oraz tablice informacji pasażerskiej są częścią inwestycji komunikacyjnych, które służą usprawnieniu podróżowania autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji. Realizowane są przy wsparciu pieniędzy unijnych. Inwestycja kosztuje 1,35 mln zł.

Miasto pozyskało dofinansowanie unijne w wysokości 1 mln zł.

UM Oświęcim

Poprzedni artykułNastępny artykuł

8 komentarzy

 1. Cytat na dzis:

  „Skur*ysyn. ten ch*j pierdol*ny, brudna pała. Wk*rwia mnie to, wiesz”

  Autor: Daniel O. – człowiek wolności

 2. @hotin

  Nikt do dzisiaj, powiadasz. Czyli od dzisiaj już okrada.
  Dobrze wiedzieć.

  Ps. Osiem gwiazdek

 3. Cytat na dziś :

  „kiedy ten kryzys zdrowotny przekształca się na naszych oczach w kryzys gospodarczy, gospodarczo-społeczny, ważne jest to, żeby zapewnić maksymalne możliwe dla budżetu, a MINIMALNE konieczne dla przedsiębiorców i pracowników mechanizmy przetrwania i odbudowy ich potencjału ekonomicznego”

 4. Bo tyle nie kosztuje – kłania się czytanie ze zrozumieniem. „”Biletomaty oraz tablice informacji pasażerskiej… Inwestycja kosztuje 1,35 mln zł.” 1 biletomat kosztuje około 150 tysięcy złotych.

 5. 1 mln 350 tys. to wychodzi 450 tys. PLN za SZTUKĘ! Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to tyle kosztuje….

 6. Kiosk bierze prowizje, automat nie. Tylko w 686 do Tychów ciągle problemy z biletami. Można kartą w autobusie, nie każdy ma czy nosi za sobą.

 7. ??? , patrzysz krotkowzrocznie !??? A jak kiosk będzie zamknięty !!?? To gdzie pasażer kupi bilet ? Taki biletomat działa 24 h na dobę ….. nie pomyślałaś ? 🤔🤔🤔

 8. Jaki sens wydać tyle kasy na automaty w miejscach gdzie są kioski i chyba kasy kolejowe? Nie można inaczej?

Send this to a friend